Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie jestem optymistką

Teraz widzę że trudno już będzie kogoś poznać

Polecane posty

Gość już nie jestem optymistką

Mam 26 lat, i jakoś nigdy się tym nie przejomowałam, jestem zaradna życiowo, nie brzydka, wysporotwana, inteligenta. No własnie ale sama. Nie miałam szczęścia by odnaleźć tę drugą połówkę. Czytałam nie raz forum, i jak tu pisały dziewczyny w podobnych problemach, to ja mówiłam przesadzają. Ale teraz się przekonałam że szanse na poznanie kogoś wartościowego są minimalne! Zazdroszcze tym którzy poznali się za czasów szkoły, czy studiów. Jak poznam kogoś fajnego to oczywiście żonaty, zaręczony itd. Płakać mi się chce szczerze mówiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt mnie nigdy nie Pokocha
Masa ludzi po 25 roku życia jest samotnych;) nie przejmuj się, najgorzej wpadać w takie złe myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo111
Witam, wiesz ze i vice versa. Normalna , odpowiedzialna i ulozona dziwczyne trafic , to nie mozliwe prawie, ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktia1000
witam, jestemn w twoim wieku po rozwodzie.... i tez przestałam wierzyc miłosc a to za sprawa min. ostatniej sytuacji zobacz na moim temacie:/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto nie załamuj mnie:-o Gadasz jak moja matka:-P ja ma 24 lata i tez jestem sama,ale KUŹWA jeszcze wierze,że kogos poznam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistką
łatwo wam powiedzieć, a ja się co wieczór sama onanizuję przed netem, mam już tego szczerze dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - zaczernij się;) po drugie - trudno to fakt...ale nie niemożliwe. Jest wielu samotnych facetów, którzy nie mogli trafić na odpowiednią dziewczyną i myślą teraz dokładnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistką
po co się zaczerniać, piszę szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistka
Oczywiscie podszyw idiota sie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistką
tylko nie zaczerniajcie mi nicka łachudry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistka
Aggie85 - gdzie się zaczernia ten nick? bo widzę że się nie obejdzie jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na samej górze coś takiego: internautko zarezerwuj swój nick - wchodzisz a później Cię kierują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistką
nie musisz zaczerniać, już uciekam - podszywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie jestem optymistka
Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darhp
A może jesteś za wybredna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna to czyli jaka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że zawsze musi paść takie pytanie, i jeśli mam być szczera to nie jestem. Niestety mam pecha, bo zawsze jest tak że jeśli ktoś mi się podoba to jest już zajęty lub nieśmiały by zrobić pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty zrób pierwszy i go ośmiel:) będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darhp
Jasne lepiej napisac: Jest wielu samotnych facetów, którzy nie mogli trafić na odpowiednią dziewczyną i myślą teraz dokładnie tak samo. Akurat i tylko na nią czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli to spoko babka i napisała to pół żartem pół serio;) tak myślę;) jest wiele samotnych, ciągle ich spotykam, w moim przypadku za każdym razem coś nie gra, ale są gusta i guściki i moża autorka akurat byłaby z jednym z nich szczęścliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem samotna, tylko ze w wieku 29 lat. Jestem wykształcona, zgrabna i ładna, dbam o siebie i ...jestem sama. Owszem jak juz kogoś poznaje to jest albo z wykształceniem podstawowym lub srednim, raczej w wiekszosci przypadków to pierwsze, lub po rozwodzie dzieciaty, w wieku 48 lat. Eh. Albo wcale nie przyznaja sie ze maja zony. Smutne to jest. A ze wygladam do tego na 18 lat to "podrywaja" mnie faceci w wieku nawet w wieku 16, 17 lat! zgroza...ja nie chce być sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cruel von lexus
to tylko i wyłącznie wasza wina gdybyście nie podnosiły głowy za wysoko wcześniej może miałybyście jakieś szanse , a tak to tylko dziś pozostaje desperacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moses
co niby jest takiego fajnego w rzeszowie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyg y
jaka ty glupia autorko jestes, masz zasady? no to ok, to siedz dalej i czekaj na ksiecia z bajki i pewnie sie nie doczekasz bo fajnych, wartosciowych facetow ktorzy sa niesmiali poderwie jakas dziewczyna ktora nie ma takich durnych zasad a ty nadal bedziesz czekac i czekac do usranej smierci i jeczec na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tez ostatnio to
zrozumialam, a mam 31 lat, no i chujnia, wszyscy fajni pozajmowani albo rozwiedzeni i z dziecmi, no coz, nie chcialam wczesniej na sile tworzyc jakichs sztucznych relacji, bo nie czulam potrzeby, dopiero teraz czuje i tylko dlatego, ze tak pozno, to mam juz do konca zycia byc sama;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On - nick losowy
Połączmy się razem w bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×