Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

porozmawiamm

zrobiłam mu dobrze

Polecane posty

nie byłam na to przygotowana. zaskoczył mnie. po prostu podczas takiego jakby większego i bardziej konkretnego miziania powiedział, że by chciał. nigdy wcześniej na ten temat nie rozmawialiśmy, nawet nie wspominał. miałam trochę opory. nie dlatego, że się brzydziłam, tylko dlatego, że byłam totalnie zaskoczona. nie wiem, jakoś tak się stało, że uległam. teraz jest mi trochę dziwnie. rozmawialiśmy już o tym i wiem, że jemu też. jak myślicie, ciężko nam się będzie teraz ze sobą rozmawiało? wiem, że generalnie nie powinno tak być, ale martwię się, że będzie trochę dziwnie teraz, a nie mam z kim o tym pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście w związku?
uprawiacie juz seks? on ci robi minetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka b.
Przejdżcie nad tym do porządku dziennego. Ty się czujesz dziwnie, on też. Przekroczyliście pewną granicę intymności - to powinno was zbliżyć. Musicie się z tym oswoić. Kiedyś musiał byc ten pierwszy raz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarzynka- właściwie masz rację. mam nadzieję, że to nas zbliży, a nie odsunie od siebie. trochę się tym teraz martwię. może jestem po prostu przewrażliwiona z powodu mojego kaca moralnego, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ty ,dziewczyno nie martw się :) też za pierwszym razem dość dziwnie się czułam. Ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się zawsze wydawało, że seks oralny jest bardziej intymny niż zwykły stosunek. Ale dzisiejsza młodzież seks oralny stosuje jako "antykoncepcję". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawart
mnie też zbliżyło a co naważniejsze podoba sie to i mi i jemu więc jak on mnie pieści to jajego też bo niezawsze można się kochać więc taki sposób jest jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18. chciałabym strasznie, żeby nas zbliżyło. nie wiem, nie braliśmy tego jako antykoncepcja, tylko po prostu tak wyszło w między czasie. na razie wyczuwalna jest pewna niezręczność między nami, ale nie, żeby przestał się odzywać, czy coś. normalnie się pożegnaliśmy, czule mnie do siebie przytulał. chciałabym trochę rozładować atmosferę, ale sama jeszcze nie bardzo wiem, jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanki to kobiety
Musisz mu porządnie obciągnąć, to się wtedy rozładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka b.
Atmosfera sama sie rozładuje. Ochłoniecie, przemyślicie. I bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że minie to swego rodzaju zażenowanie. stwierdziliśmy, że to było chyba zbyt impulsywne działanie z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u;8
a ile byliscie razem zanim to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaulinka
i po co to zrobiłas... znudzi się Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem żadną prostytutką! znamy się bardzo długo, długo kręciliśmy, a na poważnie jestesmy od niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranyzalmicie
JA PIERDOLE KTO TAKIE IDIOTYCZNE TEMATY ZAKLADA?!?!? skoro jestescie razem TO BARDZO NATURALNE I ZROZUMIALE ze zrobilas mu dobrze!! nie wiem czym ty sie kurwa przejmujesz... tak to jest jak laska jest cnotką i zrobi cos takiego.. eh zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zafajdaniec
a podziekował chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja 2
Moim zdaniem Ci co sie nabijają i mają piz...e z tego tematu są chu...odawcami i lodziarami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboo.........
A dużego miał?Pierwszy raz go widziałaś?Mocno trysnął?Odwazajemnił się minetką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×