Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nio nio5

Tak na serio. Kiedy uprawiacie seks oralny to wypluwacie czy połykacie spermę?

Polecane posty

Gość nio nio5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaaaaaaaaa
połykam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio5
Ja jestem facetem i w sumie uważam, że to powinna być wyłącznie decyzja dziewczyny. Ale tak ciekawi mnie jak robi większość dziewczyn. Pewnie większość wypluwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypluwam na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem ciekawa jak to wygląda ze strony facetów? jesli kobieta wypluje nasienie to odczuwacie z jej strony brak akceptacji? czy jest wam to obojętne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrencona..
ja połykam przeważnie .....albo spuszcza mi się na twarz a resztki delikatnie wylizuje języczkiem żeby nic się nie zmarnowało...cholernie mnie to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio5
--->wypluwam na niego Ale gdzie na niego? Chyba nie na jego twarz? --->Czarna Anielica No tu ja ci nie powiem droga anielico, mimo, że jestem facet. Zgadnij dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggegt
Nie wyobrażam sobie zawsze biegać po seksie do łazienki czy wypluwać coś gdy jesteśmy razem. To obrzydliwe. Wolę połknąć. Wyjątek robiłam tylko będąc w ciąży i potem, gdy karmiłam piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-serenada
mojego eksa polykalam. mój obecny nie lubi mi sie spuszczac do buzi raczej, wiec zawsze daje mi znaki zeby wyciagnac wacka z buzi jak juz ma dojsc, ale jak nie zdaze to ide wypluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio5
--->Czarna Anielica No ale mówiłem, że ja ci nie powiem, bo nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak powinno być prawdziwą kobietę sperma powinna podniecać i połykanie i wszystko to aby być tą Zajebistą kochanką w łóżku i tak mi rób i zerżnij mnie mój szalony kefirze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta779981
Łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) tyle że uchodzę tu za grzeczną i wstydliwą.....:) a tak na prawde demon seksu we mnie siedzi :) a sperma to mój fetysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty zakręcona jesteś normalnie kobietą i tak ma być. Jak kobieta i facet dają z siebie 100 to to jest demon sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypluwam na niego
jezeli np lezy to wyplowam na brzuch. on mowi "fuuj" a ja mowie "przeciez to twoje" :D:D:D kreci mnei jak spuszcza mi sie na twarz. ale rzadko to robi, bo sie wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkn
Oczywiscie, ze nie polykam, ciekawe czy faceci byliby tacy chetni do polykania swojej spermy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki normalny :) fajny z Ciebie facet ,choć przyznaje bardzo oryginalny:)a wiesz ........mój Pan mówi że ma "wszystko":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? Pytajnik ???
A gdy partnerka z pełnymi ustami spermy chce się z wami zaraz pocałować z języczkiem to zgadzacie się na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty jej pomożesz co
kanibalizm połknięcie,aborcja wyplucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się ciesze że mężczyznom się to podoba :)bo ja wole byś tą co spełnia zachcianki mojego lubego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubię gdy muj facet spuszcza mi się do buzi, ja nie połykam tylko go całuję i wtedy podczas pocałunku przelewam mu spermę do jego buzi i on to wypija. To nas najbardziej kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu trzeba dodać że po tym cera jest idealnie gładka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bal bla
nie spuszcza sie afcet mi do ust ,noo chyb ate cche go bardzo podjarac, to przytrzymym by sie spuscil, fajnie ejst ,a jaki on szczesliwy,hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×