Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KTO Z WAS SIE ZNA KOCHANI

WSPINANIE SIE NA PALCACH W GÓRĘ !!!ODCHUDZA NOGI CZY WRĘCZ ROZBUDOWUJE JE?????

Polecane posty

Gość KTO Z WAS SIE ZNA KOCHANI

KTO Z WAS SIE ZNA ?? KOLEZANKA KTÓRA JEST INSTRUKTORKĄ FITNESSU WMAWIA MI ,ŻE W TEN SPOSOB ODCHUDZE NOGI BARDZO SZYBKO.. kazala mi co dnia wykonywać na raz po 100 podnoszen na palcach..to znaczy wspinania sie na palcach w góre i opadanie. czy to na pewno odchudza nogi ??bo mam mieszane uczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam na fitnesie
jasne ,że odchudza łydki będziesz miec po tych wspinaniach mega smukłe i posladki sie zmniejszą oraz obwód ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po awf instruktor cw silowych
Bzdura , Ja jestem instruktorem fitnes cwiczenia siłowe , twoja kolezanka moze i ma papierek ale wiedzy wogule ... Zeby odchudzic swoje łydki musisz przestac jesc - tylko to Ci pomoze , zobaczysz efekty juz po 6 miesiacach schudniesz cała. Ta pipa , nieuk twoja kolezanka nie wie ze wykonujac to cwiczenie przy duzej masie tk tłuszczowej (jak w twoim wypadku) , przysłowiowy tuszcz zamieni sie w miesien. zabiast schudnac nie bedziesz miała zwisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po awf instruktor cw silowych
Efekty chudniecia beda zalezec od Twojej diety , pamietaj ze jak bedziesz miała juz motywacje aby nie opychac sie byle czym i podwyzszyc swoja samoocene, idz do specjalisty albo poprostu poczytaj na internecie , wypozyc ksiazki na temat chudniecia. Czasami bywa tak ze po tuszy zostaja zwały rozciagnietej skóry aby temu zapobiec stosuj równoczesnie z dieta pakiet cwiczen na siłowni, polecam rowniez bieganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjejjjjjj
od wspinania łydki się rozbudowują:) będziesz miała ładnie wyrzeźbione mięśnie np. płaszczkowaty. Ale przez to będzie większy obwód łydek. To daje podobny efekt jak chodzenie na obcasach - mocno zarysowane mięśnie ale duży obwód. Zeby zmniejszyć obwód tylko rozciąganie może pomóc. nic więcej. w ogóle obwód łydek ciężko zmniejszyć. Trzeba ogólnie schudnąć i rozciągać mięśnie łydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Tłuszczu tym nie spalisz, zeby zmniejszyc obwod potrzeba ujemnego bilansu kalorycznego(intensywniejsze cwiczenia i/lub dieta). Wspinanie to za malo, zeby wysmuklilo znaczaco. Mimo to bardzo polecam, ladnie zarysowywuja sie miesnie, moje lydki nie sa juz takie "sflaczale". Nie boj sie, nie rozrosna Ci sie od tego łydy jak u kulturysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzały facettt
SPALISZ TŁUSZCZ..BO WSPINANIE SIE NA PLACACH WE GÓRE I OPADANIE TO PRZECIEZ ROZCIĄGA ŁYDKI LUDZIE.. NIE ZNACIE SIE WCALE.. LASKA JAK ZROBI CO DNIA PO 100 TAKICH WSPIEC NARAZ TO ZAPEWNE JEJ ŁYDKI ZESZCZUPLEJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
od kiedy wspinanie się na palce stojąc to rozciąganie!?!? to jakiś żart??? Chyba odwrotnie czyli w podporze np. opierając się rękami o łóżko próbowanie dotknąć piętami podłogi... wtedy się rozciąga... lepiej rób tak jak ja CI napisałam, jeżeli głównie chodzi Ci o zmniejszenie obwodu a nie o wyrzeźbienie łydki. Ale cóż rób jak uważasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdf8d8fd8f
W ZYCIU NIE UWIERZE BY KOMUS UROSŁY ŁYDKI JAK MA CHUDE Z TAKIEGO WSPINANIA SIE NA PALCACH W GÓRE ..I TO TYLKO 100 RAZY NA DZIEN..MUSIALABY CHYBA SETKI RAZY TAK ROBIC W CIAGU DNIA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkdf8d8fd8f
niedouczona jestes jesli nie wiesz ze WYRZEZBIENIE ŁYDKI JEST RÓWNOZNACZNE Z TYM ,ŻE ŁYDKA SIE WYSZCZUPLA..RZEZBISZ JĄ WIĘC JĄ WYSZCZUPLASZ ..TO CHYBA JASNE..BO RZEZBIĄC JĄ TŁUSZCZ Z NIEJ SCHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie ma i coztego
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaaaaaaaaaa
takie wspinanie nic ci nie pomoże :) Albo będziesz wspinać się na palcach z dodatkowym obciążeniem i wtedy mięśnie się wyrzeźbią i rozbudują o ile zrobisz sporo serii i często. Zeby wyszczuplić trzeba rozciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaaaaaaaaaaaa
no chyba że mówimy o grubasach.... jak ktoś ma nadwagę to każdy ruch go wyszczupli:) ale wydaje mi się że chodzi o szczupłą dziewczynę która ma po prostu za grube łydki (jej zdaniem) Więc rozciągaj :) moim zdaniem Pudzian ma wyrzeźbione ciało i nie wiem czy rzeczywiście dzięki tym zarysowanym mięśniom jest szczupły ( a nie sądzę że ma aż tak dużo tłuszczu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pale i nie znam sie
wyszczupli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×