Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monisia9218

Zadanie z fizyki :P

Polecane posty

Gość monisia9218

Czy wiatr wiejący nad kominem ma znaczenie dla jakości wentylowania domu? to jest pytanie na ktore mam zrobic referat albo prezentacje multimedialna ale nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi :( pomoze ktos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia9218
ja prosze o pomoc a nie jakies idiotyczne odzywki głąby... a jak nie wiecie to po kiego sie odzywacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia9218
tak?? to pokaz mi ty pierdolony chamie, erotomanie itd gdzie jest napisane ze jest erotyczny co?? jak mi udowodnisz to bedzie ok. ale jakos ostatnio wpisalam tu co innego i czytalam inne posty i nie byly koniecznie o seksie ty napalony chamie jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo monisia ale poczytaj dokładniej hmm fizyka myslałam ,że będzie coś fizycznoerotycznego a to takie buciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jak mocno wieje wiatr to wtłacza ten dym do komina i do pieca , jak jest mała ilośc o2 to postaje Co , jak dużo jest Co - to robisz kaput , ja tak to rozumiem musi być ciąg zeby co2 wylatywało z tego co spalasz w piecu , a reszta to wystarczy tylko opisać , wziąc na logikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatr powoduje powstanie podciśnienia dynamicznego. Przepływ powietrza w kominie zależy między innymi od różnicy temperatur i ciśnień. Więc ma wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiger_Woods
jak mocno wieje to jest lepszy cug!! sprawdź prawo Bernoulliego i aero- i hydrodynamikę- prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×