Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

urządzenie mieszkanka

Polecane posty

Czeka mnie przeprowadzka. Znalazłam fajne mieszkanko, ale jest do remontu. Muszę go skończyć do jesieni. Zastanawiam się nad wynajęciem projektanta do współpracy. Chciałabym żeby to mieszkanie mimo małych rozmiarów było funkcjonalne i przytulne. Boję się że sama nie osiągnę tego efektu. Znacie jakiegoś dobrego i taniego projektanta z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam, ale mówię ci, że jesli poprzeglądasz kilka magazynów o urządzaniu mieszkania to na pewno pojęcie o urządzaniu ci sie zwiekszy i moze nawet sama dasz radę to zrobic. Ja tak robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostroznosci
Jak dla mnie wynajęcie projektanta to luksus, a do tego bardzo kosztowny. No i trzeba uważać, żeby za bardzo nie poszalał, bo niestety często zdarza się, że wizja projektanta różni się od tego jak chcielibyśmy mieszkać. Co będzie jeśli na przykład zostawi Cię z tak: http://goo.gl/Eb7B urządzonym mieszkaniem ? Jak zdecydujesz się na pomoc specjalisty to sama musisz zostać specjalistką od patrzenia mu na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysł na mieszkanie
Polecam Ci bardzo fajne meble na http://www.spaziobello.pl/ Warto pooglądać . Nawet jeden fajny mebel może nadać klimat w całym mieszkaniu. Ja jestem bardzo zadowolona z kolekcji Spazio Bello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczka
Zawsze jest ten problem zeby z głowa urzadzic swoje meiszkanko.Ja mialam podobnie.Natomiast jesli chodzi o urzadzenie łazienki to wspierałam sie pomyslami projektantów glazury królewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka W
Żaden projektant, sama sobie poradzisz! Rok temu też byłam pełna obaw, czy zdołam odnowić mieszkanie. Teraz jednak wiem, że była to dobra decyzja. Podpatrzyłam to i owo w necie, poczytałam gazetki i udało się. Tato pomógł mi tylko odmalować ściany kolorami z palety śnieżki. Z umeblowaniem i dodatkami sama sobie świetnie poradziłam. Mieszkanie jest w 100% dopasowane do mnie. Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wart przemyśleć każdą swoją decyzję ja też miałem dylemat jak urządzić swoje pierwsze cztery kąty tak żeby żyło mi się wygodnie miałem parę fajnych pomysłów ale nie wszystko wiedziałem co i jak dla tego zdecydowałem się na dekoratorem wnętrz usiedliśmy zastanowiliśmy się ja co ma wyglądać zrobili projekt ja zaakceptowałem i do zaczęli działać teraz mam bardzo fajne mieszkanko i wszyscy znajomi mi zazdroszczą wydasz trochę więcej ale ma to na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowa2
Juz ktos przede mna polecał glazurę królweska,ale ja musze dodac ze dzięki tym projektom mam łazienke i przedpokój taki jaki sobie wymarzyłam.Wiec czasami warto podeprzec sie dotowymi wzorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabika26
Tez jestem za tym że sama sobie poradzisz :) a jak nie sama to z nami :) Napisz jaki masz rozstaw mieszkania, co i gdzie :) coś wymyślimy! Lepiej te kilka tysięcy wydać na lepszej jakości meble niż na projektanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
mnie czeka urządzanie 80m :) Już nie mogę się doczekać :) Jestem na etapie szukania inspiracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabika26
Może poszukajcie inspiracji w programie dekoratornia :) sporo odcinków w necie jest wiec może coś Was zainspiruje. Np. pokoik kilku-strefowy :) http://www.dekoratorniatv.pl/222.htm zobaczcie jak się zmieniła szafa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Proponuję n-design, świetna profesjonalna firma, która dopasuje się do twojego gustu. Koleżanka korzystała z usług a jej dom wygląda rewelacyjnie - zastanawiała się trochę czy sama działać czy korzystać z pomocy ale teraz nie żałuje i kocha swoje gniazdko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×