Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zocor21

Ale nudy na tej kafeteri :((( jakies pomysly??

Polecane posty

niestety, nie mam takiej mozliwoesci :P choc necik w domku jest jutro dopołudnia to i owszem, ale niestety nie wieczorkiem wieczorami wogóle mnie na kafe nie zastaniesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa18
TakeAGift.pl to portal, dzięki któremu użytkownik może stać się posiadaczem wymarzonych nagród, poświęcając tylko trochę swojego czasu. Wystarczy zarejestrować się, zbierać Starsy i cieszyć nowymi gadżetami. Rejestracja w portalu Rejestracja w portalu TakeAGift.pl jest prosta i całkowicie bezpłatna. Każda pełnoletnia osoba i osoba nieletnia, która ma przynajmniej 13 lat i posiada pozwolenie swoich prawnych opiekunów, może w kilka minut założyć konto i brać udział w niesamowitej zabawie. REJESTRUJCIE SIĘ Z TEGO LINKU http://www.takeagift.pl/polecam:20064 dla was to chwilka a mnie może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Cie zastane wieczorem?? ja natomiast do poludnia wpracy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysł
żeby miasto Pułtusk nazwać Całytusk.Na cześć naczelnego kłamcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem zastalbys mnie w łozeczku, ale nie na necie w pracy mam dostep do gg, ale troszke kiepsko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha szkoda ale jesli masz ochote to mozesz podac numer to jakos tam pogadamy. a sama jestes wieczorami w tym lozeczku??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie sama :) i dlatego tez na necie wieczorkami nie bywam :) jesli chcesz pogadac na gg to napisze ci nr gg ale na maila jutro, bedziesz chcial to klikniesz, bo nie chce podawac publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko rozumiem tez bym niepodal publicznie bo zaraz by pisali jakies wrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i wlasnie, tak wiec zerkniesz jutro na maila, a wieczorkiem bedziesz chcial to pogadamy, tez bede do 21 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diabliczka 👄🖐️ a no niestety jeszcze w pracy siedze :) jak ci mija wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze kolejn akolezanka do rozmowy tylko o mnie zapomniala i si enieprzywitala zemna i nieprzedstawila sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabliczka pozniej sie rozkreci jak zwykle wieczorkiem , a mnie nie bedzie i znów mnie milusie rozmówki ominą ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cCie diabliczka rozkrece wieczorem jesli mowisz z ejest nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopołudnia to i owszem, widze co sie dzieje u nas choc by :) ale tak od 22 to jest potem co poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacor a jak bedziesz rozkrecał :P zdardz no jakis szcególik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieiwem zalezy na jak aochote ma diabliczka i jak bardzo blisko si epoznamy :P a Ty na co bys miala ochote zebym rozkrecil Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety, jakos dopoludnia wszyscy sie chowaja diabliczko :) Zacor a no brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem chetny moge pomoc Ci i wogole potowarzyszyc :P albo trojkacik zdiabliczka :P co ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu si ewas boja co takiego robicie?? czyli i tobi ediabliczko brakuje faceta??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu si ewas boja co takiego robicie??;p czyli tobi etez brakuje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacor nie wiem jak diabliczka, ale trojkacik byl by super, ale niestety ja za chwilke bede uciakac, a nie chce przeeywac w najlepezym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak diabliczka, tez odniosłam takie wrazenie, a szczegolnie jeden, ale chba mnie nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkdoa to moze diabliczka si ezgodzi na sam na sam zemna a Ty jutro najwyzej dolaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×