Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nannanka

Brak słów...

Polecane posty

Gość poryczalam sie....
nic nie zrobimy, taki popierdolony świat :o az sie cala trzese, co za skurwysynstwo :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piernicze głupich bab
Czy możecie mi powiedzieć drogie obrończynie zwierzątek domowych, na czym niby polega wyższość pieska czy kotka, nad chociażby świnią, które zarzynamy u nas w milionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się poryczałam, w sumie to do tej pory płacze... Ludzie są okrutni... W takich chwilach jak ta wstydzę się że jestem człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poryczalam sie....
dla mnie ? na niczym, kazde zwierze zasluguje na szacunek i milosc, dlatego nie jem zwierzat ani ich nie nosze :o ŻADNYCH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli juz muszą zabijac to niech robia to w humanistyczny sposób! O to chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym jest różnica że koty i psy mają futro więc się wydają ważniejsze niż krowy i świnie no i też bardziej widać po nich smutek:( inna też sprawa że świnie i krowy nie są zwierzętami domowymi a jak widzimy cierpiącego kota czy psa to zaraz porównujemy to do swoich czworonogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna9100
Nie mam odwagi tego obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie sądzę aby można było coś z tym zrobić bo chińczyków jest tyle że jedzą wszystko co się rusza i nie patrzą na to jak te zwierzę traktują ważne żeby zabić ale próbować zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojhgf
Według najnowszych badań świnie są inteligentniejsze od psów, czy kotów. Niema żadnego racjonalnego powodu, który przemawiałby za zakazem uboju kotów i psów, a dopuszczałby rzeź świń. Gadanie, że świnia nie jest zwierzęciem domowym, jest raczej dla niej małym pocieszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poryczalam sie....
nie ale czasami wrzuca sie je żywe do wrzątku :o podly swiat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×