Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca studentka

kto idzie w tym roku na studia? co oznacza ze wg. kolejnosci zgłoszen w systemie

Polecane posty

Gość szukajaca studentka

właśnie wybieram sie na jakies studia... w tym roku jest rejestracja elektroniczna... np. na UJ - administracja ( i nie tylko) w informatorze napisane jest ze " wg kolejnosci zgłoszen w systemie ERK " czyli mam rozumieć że każdy moze sie na nie dostać? przeciez to byłoby troche głupie, ktos kto ledwo zdał maturte moze sie tam dostać? A ktoś kto zdał średnio nie zdąży sie zapiać i nie studiuje na UJ? Przecież Uniwersytet Jagieloński jest prestiżową uczelnią! nierozumiem... ktos cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbbc
Daruj sobie administracje na UJ, piszę to jako absolwent tej uczelni i tegoż kierunku. Studia ciężkie spytaj o jegomościa Wosia i schody na 3 i 4 roku jakie robi, a znalezienie pracy w administracji publicznej w Krakowie bez znajomości to jak szóstka w totka niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca studentka
no moze w krk jest ciezko ale ja jestem z poza krk. wiec moze gdzies sie załapie w urzedzie miasta albo gdzieś... no ale ktos moze cos powie o tej administarcji wiecje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×