Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PanKarcy

Pościel prezentem na urodziny?

Polecane posty

Gość PanKarcy

Hej. Zastanawiam się jaki prezent zrobić swojej kobiecie na urodziny. Czy pościel, która jest obytym prezentem spodoba jej się? Proszę o szybką pomoc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leninowa
Hej. Jasne, sama kupowałam na http://www.poscielowo.pl Co prawda pościeli nie kupowałam w tym sklepie, ale kołdrę i jestem z niej bardzo zadowolona. Nie widzę innej opcji jak polecić sprawdzony sklep :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, pewnie, że posciel może być dobrym pomysłem na prezent :) Sama chciałabym pościel dostać,a le oczywoście jakąś ładną i pewnie satynową albo jedwabną, a nie jakiś zwyczajny bubel z kory :) Może jakis hafcik? Opcji jest wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że każdy gadżet do mieszkania może być dobrym pomysłem na prezent :) kobiety lubią takie gadżety. zaglądnij do myin, ja uwielbiam ich akcesoria kuchenne... ale to takie moje małe zboczenie, bo spędzam w kuchni z przyjemnością naprawdę duuużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na twoim miejscu noe kupowała takiego prezentu ponieważ bardzo szybko twoja kobieta, może przestać być twoją kobietą, to w ogóle nie jest pomysł na prezent, pościel możecie kupić wspólnie, a nie , że ona dostanie to na urodziny, pomyśl, o bardziej wyrafinowanym prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem pościel to zły pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pościel to świetny pomysł na prezent jeśli się zastanawiasz to sprawdź albo www.posciel3d.com sklep z pościelami gdzie kupiłam ostatnio pościel dwustronną świetnej jakości albo sklep producenta www.elway.biz to tam też kupuję obie strony są sprawdzone i mają kilka tysięcy fanów na FB sprawdź bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to ma być prezent dla kobiety to proponuję kwiaty :) a zeby bylo oryginalnie moze zamowic kwiaty stabilizowane rosebelle. to sa kwiaty naturalne, ale trzymaja sie dwa lata, wiec moim zdaniem swietny pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna pościel jest fajnym pomysłem na prezent. Ja widziałam fajną na stronie allinside.pl. Kupuję tam dużo rzeczy więc jest to sprawdzony sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną pościel ostatnio widziałam na allinisde.pl. Satynowa, fioletowa, bardzo dobrze wykonana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem już klientką na www.posciel3d.com bo mają bardzo nowoczesne wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pościel to beznadziejny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie pościel na urodziny to świetny pomysł. Lubię praktyczne prezenty a nie coś co będzie zalegało na półce. Sama kupiłam ostatnio z satyny bawełnianej w Design Styl www.designstyl.pl dla koleżanki i była bardzo zadowolona. Grunt to nie kupować z bazaru i wybrać ciekawy wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł może jak niektórzy napisali jest oklepany, ale krótkie pytanie czy już tą pościel wcześniej ktoś od Was dostał, bo jak nie, to śmiało można taki prezent dać. Ostatnio sama kupiłam pościel 3D tu http://www.elway.biz/39-posciel-3d-rozmiar-140x200 nawet niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×