Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolaaa20ll

Poczułam załamkę wyrejestrując sie z UP

Polecane posty

Gość jolaaa20ll

aż się popłakałam podjełam prace dorywca tylko nie na stałe nie wiem czje sie z tym le psychicznie ze musiałam zrezygnowac z UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urząd pracy stracił już na wartości,bezrobotny traktowany jest jak nieudacznik.Niewielu jest któremu ten urząd pomógł.Dla nich to dobrze ze się wyrejestrowałaś w statystykach będzie jednego mniej. jeśli z pracy dorywczej nie masz jakiegoś % płacy minimalnej nie musiałaś się wyrejestrowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa20ll
mam 6 zł na godz i niestety musiałam sie wyresestrowac płakać mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden samiecc
a co chcesz koniecznie figurować jako bezrobotna? Nie kapuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaa20ll
UP wspominam mino wszytko dobrze dostałam z niego staż z ktorego byłam zadowolona co prawda mnie nie zatrudnili tam ale rok był super najlepsza praca,teraz znajdujac tylko umowe zlecenie z niska stawka na niskim stanowisku pewnie bez ubezpieczenia az płakać sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penie zarobisz więcej niż na stażu więc powinnaś się cieszyć.A pracy szukaj dalej,może akurat będziesz miała szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Jeżeli nie studiujesz to będziesz miała płacone składki oprócz chorobowej tzn. że nie będzie czegoś takiego jak L4 tylko w razie choroby po prostu nie zarobisz ani złotówki. No i urlopu możesz nie mieć. Ale i tak możesz się cieszyć ze nie jesteś już bezrobotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronaawrona
skoro "musialas" sie wyrejestrowac z up to skladki musza byc placone.no chyba ze jest to umowa...jakas tam (nie pamietam przy ktorej nie sa placone skladki) no i pup oprocz ubezpiecz. zdrow g..o daje. tez mialam staz po ktorym pracodawca zatrudnil nowego stazyste wiec to pic na wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kguyguyf
no to jak tak ubolewasz i tak dobrze ci było na bezrobociu to zrezygnuj z pracy i się zapisz znowu a nie rozpaczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo233q
mam pytanie, pracuje dorywczo i szukam lepszej pracy, pomyślałam o stażu, ale puki co nie mogę się zarejestrować w UP bo pracuje mimo wszystko, w czerwcu idę na praktyki wiec na 1 miesiąc zrezygnuje z pracy, czy podczas praktyk można się zarejestrować do UP ??? czy praktyki są traktowane przez urząd jako praca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
jeżeli zarobisz pieniążki na praktyce to raczej nie możesz się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo233q
nie, praktyka ta jest bezpłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
no to możesz się zarejestrować tylko musisz brać pod uwagę że jeżeli każą ci się zgłosić np w czerwcu z jakiegoś tam powodu a ty nie przyjdziesz bo będziesz na tej praktyce to mogą cię wtedy skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×