Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrianna444

Zapłodnienie palcem? błagam, pomocy!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Adrianna444

Mam problem. Pewnie takich tematów były tu setki ale chce opisać swoj indywidualny problem. W 17 dniu cyklu (płodnym) zrobiłam chłopakowi loda. Po czym był wytrysk, a on wytarł się papierem toaletowym. Twierdzi, że na rękach nie miał spermy, a jeśli była to wytarł ją papierem. Po tym włozył mi reke, pieścił lechtaczkę, a po paru minutach (moze 2) włozył mi dwa palce do pochwy na głębokośc ok. 6cm. Okres powinnam dostać pojutrze, ale jestem chora (infekcja gardła) i przez to chyba też moze się spóźnic. Jakie są szanse ze zaszlam w ciaze?? pomocy!! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WarszawiaczekMlody
Ok, teraz niech sie oswiadcza i chowajcie dzieciaka bo na bank zaszlas...:D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blandyna 18
na pewno to ciąża nie łudz się że to przeziębienie, moja kumpela usiadła na desce klozetowej na dyskotece i jest w ciąży a ojciec nieznany to dopiero jest problem ale wszyscy ją pocieszamy że na pewno dziecko tańczyć będzie umiało po tatusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strepsils
Były też przypadki zajścia w ciążę w basenie hotelowym w Egipcie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blandyna 18
basenu nie trzeba w ciążę można zajść jak się nosi cudze majtki i wszyscy to wiedzą i nie ma się z czego śmiać i ręcznika cudzego nie wolno używać bo na nim plemniki żywe grasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezuuu dziecko a co ty myślisz
ze plemnik to kolarz i wsiada zaraz na rower i zapierdala dalej??????!!!! Boże ile wy dzieci macie lat ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blandyna 18
ręczniki są wilgotne a plemniki żyją w środowisku wilgotnymi mają ogonki i się przemieszczają i zawsze można zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×