Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość dudeista1
zncze wiele dla wielu ludzi. A zycie juz kiedys mi dało w kosc i nie chciałabys nawet w 1 % przezyc tego co ja. Nie ma nieciekawego zycia wrecz przeciwnie. w moim zyciu dzieje sie bardzo duzo. Mam poukladany system wartosci. tak naprawde to zalezało mi na tym zebyscie nie gadali na kafe bo tu sa własnie tacy ludzie. wasze rozmowy to cos wiecej i dszkoda tegu tutaj. Nie rozumiem czemu nie wymianicie sie gadu tylko narazacie siebie na takie a nie inne losy. To wasza wina. Na kafe nie da sie dłuzej pogadac bez wpierdalania osób trzecich. sa inne bardziej prywatne sposoby komunikacji. Nie wiem czemu wczesniej o tym nie pomysleliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
nic o mnie nie wiem wiec nie pisz jak wyglada moje zycie. Mozesz sie naprawde zdziwic kim jestem i dlaczego tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
jestes ograniczona zawiścia i tylko to teraz przesłania ci oczy. Nie mamy oczy by widziec, mamy oczy by płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
ok. Nie bede juz sie juz tu pokazywac. Ale teraz przynajmniej wiecie co sie moze stac na kafe. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co powoduje ten przenikliwy
pisk??? Tak przenikliwy pisk wytwarza gwózdek z krótkofalówki, który wydłuża się prosto w górę do samego sufitu. Nie może się zgiąć ani zmienić tor wydłużenia, więc jego wydłużenie kończy się w momencie kiedy wydłuży się do powierzchni sufitu. Gwózdek taki nie jest w stanie ókóć chyba, że ktoś chwyci krótkofalówkę i skieruje tego prostego gwózdka w kierunku drugiej osoby tak by ja ókóć. Zanim gwózdek z krótkofalówki się wydłuży pod lodówką pojawiają się dwa zwinięte gwózdki w kształt kwadratowej spirali oraz wypada przycisk z lutownicy na podłogę. Tak wygląda zwinięty gwózdek z pod lodófki: http://img441.imageshack.us/img441/176/gwozdek.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki tobie już nikt się tu nie pokaże, padalcu :o Czemu to miało służyć, żebyśmy tu nie gadali? Tak cię to drażniło? "Tacy właśnie ludzie" to przede wszystkim TY sam. Tyle czasu nic się nie działo poza sporadycznymi drobnymi podszywaczami póki sobie nie ubzdurałeś, że i tak ktoś by się tu zaraz zaczął panoszyć. Jesteś chory, zastanów się nad sobą. Na ulicy też być poszedł to grupki rozmawiających ludzi i zaczął się rzucać, żeby się rozeszli? To nawet nie jest żałosne ani przykre, nie mam słów na takich ludzi. I jeszcze mówisz, że to nasza wina, jesteś śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie przekreslajcie zaraz tak chlopaka kazdy ma swoj swiat ja mysle ze jak pozna ta jedyna to na 100000 procent zmieni swoje zycie-milosc czyni cuda i moze gdzies nie daleko jest pewnie dziewczyna ktora tak samo mysli jak on albo ma te same zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz być z siebie zadowolony, bo udało ci się skutecznie ukrócić ten temat. Miłego dnia, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudeista1
ja już mam kogoś kogo kocham i kto kocha mnie:D. a teraz już na poważnie. Jestem psychologiem z wykształcenia i z zawodu. Od dwóch lat prowadzę badania na temat komunikacji interpersonalnych w środkach masowego przekazu i dialogicznego wymiaru relacji w świetle dylematycznych problemów egzystencjalnych. Skupiam się zwłaszcza na internecie tj forach i portalach społecznościowych a także na czacie. Wyniki są bardzo niepokojące niestety. W dobie procesu globalizacji i wychowania do informacji ludzie zaczynają przejawiać wiele pasywnych cech, z akcentem negatywności. Ponieważ obserwacje określonych relacji nie mogą trwać krócej niż 6 miesięcy, zajmuję się Waszym tematem od początku. Po 6 miesiącach dopiero można zacząć postępująca ingerencję w pasywność cech która jest przedmiotem tych obserwacji. Wybaczcie moją "interwencje" lecz występujące zdarzenia są wliczone w ryzyko spotkań wirtualnych na tego typu portalach. Normalną właściwością jest także odrzucanie od świadomości tej wiedzy. Nie będę więcej ingerował w wasz temat, gdyż się ujawniłem. Ujawnienie jest elementem decydującym o przerwaniu biegu obserwacji. Czy będziecie kontynuować czy nie zależy od was. Z mojej strony żegnam i życzę powodzenia zarówno w życiu osobistym jak zawodowym. Jedna rada. Jeżeli spędzacie więcej niż 3 godziny dziennie na wirtualnych rozmowach proszę liczyć się z ryzykiem wystąpienia cech silnie oddziałujących na wasze rzeczywiste życie. Bogusław.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przenikliwy pisk gwózdka
Tak przenikliwy pisk wytwarza też gwózdek z krótkofalówki, który wydłuża się prosto w górę do samego sufitu. Nie może się zgiąć ani zmienić toru wydłużenia, więc jego wydłużenie kończy się w momencie kiedy wydłuży się do powierzchni sufitu. Gwózdek taki nie jest w stanie ókóć chyba, że ktoś chwyci krótkofalówkę i skieruje tego prostego gwózdka w kierunku drugiej osoby tak by ja ókóć. Zanim gwózdek z krótkofalówki się wydłuży pod lodówką pojawiają się dwa zwinięte gwózdki w kształt kwadratowej spirali oraz wypada przycisk z lutownicy na podłogę. Tak wygląda zwinięty gwózdek z pod lodófki: http://img441.imageshack.us/img441/176/gwozdek.png Gwózdek ssanio wychodzi ze smoczka od butelki dla dziecka, który się tworzy w samochodzie na słupku za siedzeniem kierowcy i wchodzi pasażerowi na tylnym siedzeniu do gardła. Oznaką, że ten gwózdek wyjdzie jest pojawienie się na słupku dwóch jabłuszek i tego smoczka, z którego wychodzi ten gwózdek oraz tworzy się dziura w podłodze, w której widać szybko przesuwający się asfalt pomimo, że auto nie jedzie. Gwózdek ssanio tworzy się w autach, które mają sófkowy kształt czyli, np w trabantach, wartburgach, syrenkach. Gwózdek ssanio podczas gdy się wydłuża wydaje charakterystyczny pisk, który może być spowodowany, że gdy się wydłuża trze o gumę tego smoczka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo dużo informacji na
temat tego groźnego zjawiska jakim jest gwózdek kremowy można uzyskać w bardzo prosty sposób czyli wpisując w wyszukiwarce google hasło "FANSÓFKA" i wcisnąć przycisk szukaj i już można przeglądać informacje na temat fansófki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
Kilka dowodów na to, że Boguś W. jest trollem, a nie psychologiem: - nie wiem jakiemu badaniu miałoby służyć śledzienie naszych rozmów- to przecież zakrawa na podglądactwo, a nie na obserwację wnoszącą cokolwiek do nauki - jego obrzydliwy trolling był żenującym przykładem zabawy (pewnie siedział przy piwku i walił konia śmiejąc się), nie miał w sobie cech eksperymentu (bo niby co miałby taki eksperyment obrazować???- gadają sobie ludzie, włażę, zakłócam ich rozmowę- a oni się wkurzają... alllllleż mi odkrycie.... Nobla mu... :)) -obrzydliwy trolling pan Boguś próbuje zasłonić jakimś wyższym ideałem (obserwacji, eksperymentu psychologicznego, etc.) Nic z tych rzeczy, drodzy państwo, równie dobrze mogę się zes/rać po pijanemu i wmawiać ludziom, że to eksperyment, sprawdzanie ich reakcji :))) Tak chamski trolling nie ma usprawiedliwienia, (bo niby co mmiałby udowadniać???? wkurze ludzi- a oni się wkurzą... ale eksperyment.... tak więc Boguś- nie piertol mi o jakimś psychologicznym wymiarze trollowania, którym zakłóciłeś nasze rozmowy- bo się na to nie nabiorę, kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
Desperadko- jakiś kretyn, który nie ma co zrobić z wolnym czasem czyta nasze rozmowy, trolluje, podszywa się bezczelnie pode mnie, obrzydliwie pronuje przerwac nasze rozmowy. W związku z tym nie będę dać się mu poniżać (podszywa sie PODE MNIE i wypisuje bzdury) , sorx. BARDZO Cie lubię i chętnie wróciłbym ale... nie dam satysfakcji temu gnojowi. Wpadłem tylko na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
ja byłem na tyle głupi, by odsłonić swoją prywatność :) :) :) fakt- wszystkie te teksty są moje - mam na imię R. i mieszkam w małym mieście i jeżdżę starym gratem-passatem i moja babcia za kilka dni skończy 100 lat to wszystko prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
o- kloejny podszyw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
dobra-chooy z podszywami mogą mi ubliżać ale i tak rozmowy z TOBĄ są ważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
boguś- wypier7dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
ta... jeszcze ujawnię maila a potem otrzymam rachunek z kredytu internetowego jaki wziął podszywaz- Boguś- zj ebuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
miałem zamiar NIE WRACAĆ ale piszę to ZE WZGLĘDU NA CIEBIE SWEEET DESPERADUŚŚŚŚŚŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
Aj dont noł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
dzjenks o ile to Ty piszesz a nie Boguś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
no, widzę :) ale tylko ich adresy stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
wczoraj wypiłem 9 mocnych dziś 2 na ,,klina" ledwie jestem w stanie utrzymać się w pionie :) :) jutro zobaczę, co mi proponujesz :) ale lubię Cię i nie chcę przestawać z tobą pisać nawet, gdyby mi 10000 Bogusiów przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
musimy się kiedyś spotkać :) :) :) bez Bogusiów, bez trolli, bez podszywów tak twarzą w twarz :) aha- po przyjrzeniu się- mój nochal nie jest w cale przesadnie duży ale mam kompleks na jego punkcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
a niech sobie przegląda chooy mu w doope i tak bedziemy gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
nie widzę kto przeglądał :( ale nic to bedziemy pisać pomimo obecności niedorobionego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
jestem trzeźwy trzeźwo myslę/ piszę tylko z rovnovagą problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietomek Niekowal
nic nie widze pioza tym mam dizaster po pijanem rozwaliłem głośniki i chyba było zwarcie i chyna zyebauo mi kartę dźwiękową czy jak to sie tam zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×