Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aksa

Odkurzacz Dyson? Czy warto go kupić?

Polecane posty

Witam, czy ma ktoś z Was odkurzacz dyson?Jaki model najlepszy? I czy wart jest swojej ceny. Interesuje mnie też żywotność odkurzacza i czy faktycznie po latach nie tracji siły ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta alfa
Kiedyś widziałas\m całkiem spory temat na gotowANIU I TAM DZIEWCZYNY CHWALIŁY TEN ODKURZACZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RoboJet.pl - zaufaj mi, warto zobaczyć, co proponują. Najlepsze odkurzacze automatyczne, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam go polecam! Moj syn ma alergie na kurz i odkurzacz daje radę! Jedyna wada to waga i jest dosyć głośny. Jeżeli chodzi o sam efekt sprzątania to jest naprawdę godny polecenia. Po simens w słońcu widac było kurz zaraz po odkurzeniu dayson zbiera 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zazwyczaj czytam na kafeterii opinie!! Tym razem wyraże swoja opinię: mam dysona v 8 od miesiaca, mam hyskiego i dzieci i jest po kim sprzatać codziennie!!! Dysona ręcznego POLECAM z czystym sumieniem, nie wiem jak żywotny bedzie, ale wystarcza na odkurzenie ponad 100m domku (w tym 4 dywaniki z długim włosiem) plus 2 samochody!! Narazie jest wart tej ceny (chodz mi było szkoda wydac tyle pieniedzy), ale starego bezworkowego z kablem prawie nie wyciągam. Czy jest głośny dla mnie nie, względem starego jest cichy, nie przejmuje sie kablem i nie ciagnę nic za sobą , jest zwrotny i zaskakująco bardzo dobrze odkurza!!!!! Dopisze że jestem chora na stwardnienie rozsiasne, wiec: POLECAM!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej polecam.Zakochalam się w nim.rewelacyjnie sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyson 1610
Ta kobieta która spróbuję Dyson Zrozumie za pierwszych 3 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,jestem posiadaczem dysona V10, w przeciągu dwóch lat użytkowania mogę już określić wady i zalety tego urządzenia. 

Zalety :

-niezmienna siła ssania przez cały okres użytkowania

-łatwy sposób czyszczenia i opróżniania zbiornika na śmieci

-łatwość obsługi i przyjemna praca z odkurzaczem

Wady :

-marna jakość plastiku ,wyrabiające się gniazdo w którym osadzona jest rura główna ,zaczyna chodzić na boki.

-wyłamujący się języczek przy włączniku, który nie był poddany jakimś wielkim naciskom ,wyłącznie palców.

-szybko zużywająca się szczotka do dywanów

- brak akcesoriów do czyszczenia odkurzacza, co za tę cenę jest absurdem

- drogie części zamienne.

Czy kupiłbym ten odkurzacz jeszcze raz, być może , lecz teraz sprawdziłbym inne modele na rynku.

Za sprzęt za takie pieniądze, wymagam nienagannej pracy i trwałości nie tylko przez okres gwarancji.

firma powinna popracować nad jakością plastiku w tym urządzeniu , bo sama technologia nie zastąpi dobrej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×