Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewuleczkaaaaa

Doradźcie, jaka farba do włosów?

Polecane posty

Gość Ewuleczkaaaaa

Doradźcie mi, jaka farba do włosów jest najlepsza. Chodzi mi o rudy kolor. Włosów nie farbowałam jeszcze nigdy, zależy mi, aby nie zniszczyło mi to włosów, żeby kolor był trwały, i włoski były błyszczące i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw spróbuj z jakąś szamponetką - zobaczysz czy dobrze się czujesz w rudym. jeśli natomiast chodzi o farbę trwałą z amoniakiem, polecam loreal mango (nr74), ale jest też kilka innych ładnych odcieni, także musisz sobie dopasować sama. tak czy siak, za tę firmę ręczę - przy farbie jest bardzo fajna odżywka, włosy dość długo zachowują kolor i nie są zniszczone (w przeciwieństwie do garniera..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aziii
Jak nie chcesz zniszczyć włosów to stosuj farby bez amoniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę każdy włos inaczej reaguje na farby. Niektórym odpowiada garnier, niektórym joanna a niektórym jeszcze inna firma. Każda farba zawiera trochę amoniaku bo inaczej by się w ogóle włosów nie pofarbowało!! Ja bardzo często farbuje włosy, używam garniera bądź odwiedzam salon fryzjerski i moje włosy nie są aż tak bardzo zniszczone, używam dobrych odżywek i masek do włosów i żyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Na pewno najbezpieczniej jest kupować profesjonalną farbę do włosów, taką, której używają styliści. Możesz je znaleźć na przykład w sklepie fryzjerskim kalamis.pl Są one o wiele lepszej jakości niż te, które znajdziesz w zwykłych drogeriach, także kolor na pewno wyjdzie Ci intensywniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jak ma nie zniszczyć włosów to farba bez amoniaku. a jak rude to spróbuj henną - o ile narazie nie masz farby żadnej na włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×