Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panzer

Szukam Zosi po 20-tce

Polecane posty

Rowerko, to mi pomóż.Chętnie bym z jakąś kobietka pogadał,chociaż myślę ,że jak masz na imię Zośka,to możesz nie mieć dzisiaj czasu... Ale mam nadzieję ,że zaglądniesz do mnie.Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory pisałem tylko z jedną,szczerze . Witaj Marto..i jakie ha,ha..:)) A,że sentyment do Zosiek mam,to nie ukrywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sentyment tylko ci pewnie stoi przy tym imieniu pancerny/ a dgdzie pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sentyment tylko ci pewnie stoi przy tym imieniu pancerny/ a dgdzie pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, staje mi przy różnych imionach....:)) A tak naprawdę i serio to za bardzo wszystko upraszczasz....nie chodzi mi tylko o seks.Sorki,że tak to odbierasz...Ale i tak Cię lubię..:)) czytałem Cię na wielu topikach...i nie koniecznie zawsze tam byłem pod nickiem Panzer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zośka
ze mną pisałes a nie mam na imie zośka;/ oj panzer panzer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego -oj,oj ?W takim razie dlaczego się nie odezwiesz? I dlaczego nie napiszesz.Odpisał bym i może bym się jakoś wytłumaczył... Myślę ,że to jednak podpucha...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem zośka
już dawno wiedziałam że nie jestes posłuszny i wierny swojej Pani, nie zasługujesz na moje maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię pogadać Kotko, o wszystkim, o seksie również pod różnymi postaciami , ale zawsze tylko z kobietką.W seksiejestem dominujący ale ostatnio chciałem zaeksperymentować w femdom.Dać się kobietce wyszaleć.Chciałem pisać o tym z jakąś dominką,ale nie wyszło.:((Lubię o tym pogadać,nawet tak wirtualnie poprzez maila.Chciałem porozmawiać też na inne tematy ,czasem się poradzić którejś w sprawach męsko damskich.Myślałem ,że już trafiłem ale okazało się ,że chciała się pewna Pani tylko bawić moim kosztem... i trochę za ostro ją potraktowałem...nie chciałem zwykłej łaski,chciałem szczerości i pisania i mailowej korespondencji.No i cóż... tak wyszło ,że przestała ze mną pisać moje maile pozostawały beż odzewu.Zacząłem dalej szukać.Kiedy poznałem następną okazała się małolatką a z nieletnią nie mogę pisać tak jak bym chciał. Wiem ,że w internecie wszystko można zmienić...imię,wiek,adres mailowy itp. Ale sądzę ,że są jeszcze uczciwi ludzie mimo wszystko...Trochę się uzewnętrzniłem,to tak dla wytłumaczenia swojego postępowania. Nie jestem zośka...wiem ,że nie jesteś Zośką ale tak to czuję... i tego chciałem.taka jest prawda o mnie...Cóż, może któraś z kobietek będzie chciała ze mną jeszcze pogadać lub popisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko panzerjutro zajrze jak w trzeżwieje nic się nie martw damy rade!!!!aole jutro bo ja dzisiaj 30 lat kończe i mam wir w głowie!!!!przep[raszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten, ktory jest podany, dziala????? poniewaz nie pokazuje sie przy wszystkich Twoich wpisach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotko kochanie,powinien działać ten mail. Jak nie to stworzę inny.Fajnie ,że chcesz napisać.Bardzo będę na tego maila czekał.Może w końcu jakaś bratnia duszyczka.Nie odpowiadałem bo musiałem wyjechać o15-tej i dopiero wróciłem około przed 22-gą będę przy kompie.Pozdrawiam serdecznie.panzer1@onet.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośkom wszystkiego najlepszego ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
ja jestem :) wkoncu... ale niestety nie mam na imie Zośka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj...Zosiu 21-22.dzięki za wczorajsze wsparcie i wam wszystkie dziewczyny za dzisiejsze.dużo tu ,,nie Zosiek" ale i z tego się cieszę.Straciłem już trochę nadzieję na odnalezienie tej której szukałem,chociaż myślę ,że nas czyta.ale zyskałem być może nowe znajome i znajomych .Trochę się dzisiaj uzewnętrzniłem,trochę przyznałem,ale myślę ,że szczerość popłaca na dłuższą metę. Nie wiem czy czytałaś Zosiu21 to co napisałem wcześniej o sobie.Pociągnęły mnie koleżanki za język.Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
Coś czytałam ale nie dokladnie, wybacz :) jak tam wieczór mija :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci.Piję piwko ,skaczę po topikach,ale najczęściej jestem tu ,bo ten założyłem.:)) i ....szukam swojej Zosi.:))))) Jeszcze raz dzięki za wczorajsze wsparcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
to tak jak ja tylko bez piwa :P głodna jestem coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za niebytność.Musiałem otworzyć nowe piwko, ale czuwam na straży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 21-22
to które już :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×