Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość księżniczka przedwiośnia

kuźwa, jak tu napisać sensownie cv jeśli mam brak jakiegokolwiek doświadczenia!!

Polecane posty

Gość księżniczka przedwiośnia

mój problem polega na tym, że chcę teraz podjąć swoja pierwszą pracę. Nigdy wcześniej nie pracowałam 'na poważnie', raz tylko na czarno posiedziałam na kasie w markecie, a drugi raz sprzątałam budowę na umowę zlecenie. Kończę w lipcu studia pedagogiczne, licencjackie w ramach tych studiów odbywałam darmowe praktyki. Teraz staram się o pracę biurową, na razie nic ambitnego, stanowisko pomocnik biurowy i do jasnej ... nie wiem co mam wpisać w rubryce 'doświadczenie zawodowe', zeby to miało jakieś ręce i nogi, no i szanse na pozytywne rozpatrzenie cv. błagam, niech sie znajdzie choć jedna osoba, która była w podobnym położeniu i jakoś z tego wybrnęła, albo wie jak wybrnąć, bardzo zależy mi na tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowe praktyki możesz przecież wpisać w CV w rubryce doświadczenie zawodowe. To, że nikt ci nie płacił nie oznacza, że nic nie robiłaś i niczego się nie nauczyłas, to jest chyba głóny sens tych praktyk i wszelkich stażów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×