Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezorientowana2345

Badania a książeczka sanepidu

Polecane posty

Otóż mam taki problem, ze rok temu robiłam sobie badania do książeczki sanepidu, żeby iść w wakacje do pracy. Potem gdzieśto wszystko rzuciłam i 10 miesięcy się kurzyło po domu. Teraz wakacje znowu sie zblizająi znó będę szukała pracy. Samą książeczke z wpisem i orzeczeniem lekarza znalazłam bez problemu, ale tych trzech kartek z wynikami ze stacji sanepidu znaleźćnie mogę. Czy są mi potrzebne? Czy sama książeczka wystarczy? Proszę o szybką odpowiedź :( I przy okazji, uwzględniać posiadanie takiej książeczki w CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakafka
Jeżeli książeczka jest jeszcze ważna nie masz się co martwić i możesz normalnie jej używać, jeżeli nie idź do swojego lekarza rodzinnego, oni z reguły podbijają bez żadnych już badań. No i jeżeli szukasz pracy gdzie książeczka będzie potrzebna to jak najbardziej umieść to w cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 3 kartki z sanepidu z wynikami, że nie są potrzebne, bo te wyniki zostały wpisane w książeczce do celów sanitarno - epidemiologicznych gdy pierwszy raz ją podbijałaś ( zakładałaś) u lekarza. Tak robi lekarz, do którego chodzę pracownicy z mojego zakładu, myślę, że w każdym przypadku tak jest. Potem wystarczy tylko iść podbić kontynuacje, jeśli termin ważności skończył się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nvwieh
ale zwykły lekarz rodzinny może jej nie dać pieczątki i wpisu, musi mieć uprawnienia lekarza medycyny pracy. najlepiej jak zadzwonisz do swojej przychodni i zapytasz się czy jest taki lekarz, który może ci przedłużyć książeczkę sanepidowską. zapytaj się co musisz ze sobą przynieść i umów się na wizytę. przeważnie w państwowych przychodniach wymagają aktualnych wyników badań krwi ( za które ty płacisz z własnej kieszeni). jeżeli znajdziesz prywatnie jakiegoś lekarza medycyny pracy (poszukaj w necie w twojej okolicy) to oni przeważnie podpisują bez wyników krwi (przebadają cię tylko, zmierzą ciśnienie itp). u mnie w mieście koszt takiej prywatnej wizyty ok. 70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ja kupiłem za 80zł od kolesia którego nr znalazłem gdzieś w sieci, umówiłem się z nim w centrum w warszawie i dostałem gotową książeczkę bez latania po sanepidach i lekarzach. jego tel to 517 979 953 jak z nim rozmawiałem to powiedział że jak by co to mam go polecić znajomym to polecam....... a i wysyła też pocztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×