Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość biznesplan16

PDOF, błagam, pomozcie .!

Polecane posty

Gość biznesplan16

[16.05.2010] 00:55 biznesplan16 Witam, mam dylemat - czy płaci się pdof i od praownika i od pracodawcy czy tylko i wyłącznie sam podatek dochodowy ogólnie od przychodów firmy .? [16.05.2010] 00:59 [zgłoś do usunięcia] biznesplan16 proszę, pomóżcie .. [16.05.2010] 01:05 [zgłoś do usunięcia] pdof to jest podatek, o co ci chodzi? pdof to skrot od podatek dochodowy od osób fizycznych płacisz go ( zaliczki) od dochodów pracownika od dochodów własnych jesli masz działalność gospodarczą jednoosobow ą lub spółke cywilną jesli masz spółke zoo płacisz cit - podatek od osób prawnych [16.05.2010] 01:06 [zgłoś do usunięcia] pdof to jest podatek, o co ci jeśli spółka nie ma osobowoścvi prawnej nie płaci sie podatku od dochodów spółki tylko od dochodów współwłascicieli [16.05.2010] 01:12 [zgłoś do usunięcia] biznesplan16 a jeżeli mam spółkę jawną .? wtedy płacę podatek od ogólnych dochodów spółki brutto czyli po odprowadzeniu wszystkich kosztów w tycm pensji, zusów i składki zdr pracowników, ale przed rozdzcieleniem kasy na wspólników .? dobrze rozumiem .? [16.05.2010] 01:16 [zgłoś do usunięcia] biznesplan16 achh i mam jeszcze pytanie co do zusu - pracownik placi po swojej stronie i pracodoawca placi jeszcze za pracownika czy co ..? cholerka, w ogóle tego nie rozumiem .. bo w zusie wyszło mi 1141,30, a w kosztach pracodawcy zus wynosi dodatkowo jeszcze 1336,93 ... [16.05.2010] 01:20 [zgłoś do usunięcia] biznesplan16 proszę, pomóżcie, za 5 godzin mam to miec gotowe .. =|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×