Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spodenki_Tanio

Cztery sztuki spodni rozmiar 86 Tanio!!!

Polecane posty

Gość buahahahahahahhaahahah
takie szmaty w ciucholandzie kosztuja ok 1 zł za sztuke...z czym do ludzi debilko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamstwo na tym
forum. Powinno się blokowacv ip takich chamów. Do autorki: nie przejmuj się widać ze ciuszki zadbane. Ja ostatnio chciałam kupić mojemu synkowi spodenki w h&m to kosztowaly 63zł a nie 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciucholandach
tez sa orginalne ciuszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamstwo na tym
jakos za 1zl nie spoktałam spodnie z H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciucholandach
wiesz, ja kupilam raz sweterek CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za chamstwo na tym
ok ale nie 4 sztuki. I jak sama stwierdziłaś raz!!! Poza tym to nie topik o ciucholandzie i nie będe macić dziewczynie w topiku. Jak ktoś chce to sobie morze obejrzeć a ie zaraz komentować i to chamsko. czasam trzeba zastanowic sie nad swoim zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry .......hej
zgadzam się , że nie opłaca się !!! bo np u mnie w ciuchach ( rzeczy używane , zadbane ) w stanie bdb albo nawet z metkami to ja spodenki mam za 7 zł i to z netxa ect... poza tym nie muszę płacić kosztów przesyłki. Suma summarum nie opłaca się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zgadzam sie ze za drogo :( co ztego ze firmowki? jak kogos stac i mu zalezy na firmowkach to kupi nowe a nie uzywane, a jak kogos nei stac to kupi najtaniej na alegro albo w ciucholandzie, ja wczoraj kupilam 3 pary bokresek earlydays z metkami w ciucholandzie po ok 1zl :) sweterek z nexta bez sladow uzywania tez za ok 2zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×