Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

furgonetka

Lista NAJLEPSZYCH kosmetyków

Polecane posty

Gość martynka_waw
ja tez bardzo lubie chi i bed head :) ja akurat sprowadzam z angli bo kolezanka tam mieszka to mi przywozi jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala_emi_hh
kosmetyki CHI widzialam kiedys w sklepie fryzjerskim ale wiadomo, nie ma w kazdym miescie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumisia 33
-podklad i puder Maybelline Affinitone -balsam do ust nive pure and natural lemon & olive -balsam do ciala garniera 7 dni -wszystkie kosmetyki FARMONY -peeling cukrowy do ciala perfecty -peeling do twarzy soraya morelowy -mydlo do rak w plynie z biedronki mleczko migdalowe -plyn do higieny intymnej z biedronki rumiankowy -zele pod prysznic nivea -lakiery do paznokci lovely z rossmana i duzo innych ktorych na ta chwile nie pamietam :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shilka
No to i ja dołącze swoje 5 groszy, moje top 5: - podkład La Roche Possay Unifiance (super na lato, bo ma bardzo lekką konsystencję) - tusz do rzęs Yves Saint Laurent Volume Effect Faux Cils (mocno tuszuje rzęsy, faktycznie je pogrubia, sprawia że wyglądają efektowanie i wyraziście) - rozświetlacz/korektor do twarzy Yves Saint Laurent Touch Eclat (idealnie się rozprowadza, jest bardzo wydajny, świetnie pokrywa cienie) - skoncentrowane serum antycellulitowe Eveline Cosmetics w pomarańczowej butli z pompką (jest tanie a daje rewelacyjne efekty wygładzające skorę, wydajne i o przyjemnym zapachu, mój faworyt w pielęgnacji skóry) - balsam do ciała Ziaja - masło kakaowe (stosuję go od dawna na górne partie ciała, uwielbiam zapach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquabath
Ostatnio zaczęłam do kąpieli stosować kule. Nie wiedziałam, że mogą sprawić tak wiele radości. Kupiłam ze sklepu aquabath.pl i jestem bardzo zadowolona. Doskonale nawilżają moją skórę podczas kąpieli oraz dostarczają witamin, w dodatku przepięknie pachną. Inne kosmetyki są także wyjątkowe - nie znajdziecie takich na sklepowych półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze kosmetyki to -podkład Revlon color stay -cienie do powiek Urban decay NEKED-cudeńko po prostu nie rozstane sie z nimi nigdy!!! -baza pod cienie Urban decay jest świetna nawet najzwyklejsze cienie trzymaja sie cały dzień. -krem do twarzy loreal matujacy na dzień a na noc krem bambino:-) -puder bambusowy z biochemia urody tani a świetny:-) -lactacyd intima uzywam cały czas i jestem bardzo zadowolona -baldam do ciała nivea granatowy i dave -ostatnio kupiłam masło do ciała z The Body Shop orzechowy cudownie pachnie idealnie nawilża-cudowny tylko ma jeden minus jest dosyć drogie pudełko kosztuje 15 euro za 200ml.Ale raz na jakis czas lubie sobie zaszalec:-) -piling do ciała robie sama cukrowy,po żadnym pilingu nie miałam tak gładkiej skóry już nigdy nie kupie w sklepie pilingu. A wiec z tych ulubionych to chyba wszystko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkład -REVLON puder sypki- MARY KAY cienie- MAYBELLINE tusz do rzes- MAYBELLINE LASH STYLIST (bardzo ciezko go juz dostac) LAKIER DO PAZNOKCI- GOSH Antyperspirant- NIVEA balsam do ciała- DAVE KREM NA NOC NA DZIEN - NIVEA PERFUMY -VERSACHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielony_agrest
Ja uwielbiam podkłady i pudry od Artdeco, nigdy nie miałam lepszych, świetna jest też baza pod cienie. Ulubiona paletka cieni - zdecydowanie Inglot Krem Nawilzający - Ziaja Med Tusz do rzęs - All in One Mascara Artdeco Róż- Essence Korektor - Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako najlepszy bronzer... IKOS ziemia egipska super kreymy, mam cere meiszana a one wchłaniają siew mgneiniu oka to ORIFLAME te zwykłe, aloesowe czy jakeiś jagodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniAlicja
tusz do rzęs artdeco curly and style:> cudowny kosmetyk. Dzięki któremu moje rzęsy wyglądają pięknie. Specjalna szczoteczka wywija rzęsy, pogrubia i makijaż utrzymuje się przez długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaszalona
pomadka artdeco krem nivea:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że wszystkie mamy swoje listy, ja preferuje jedną linkę kosmetyków taki mam gust zobacz film o tych kosmetykach na stronie http://zakupy-przez-internet.pl.tl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz kocham Bath and body works - balsam do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×