Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olgawkurzona

umowa o dzieło HELP!!!

Polecane posty

Gość olgawkurzona

mam podpisaną umowę o dzieło na przeprowadzenie 20h szkolenia w pewnej instytucji. To oni organizowali grupę, ułożyli harmonogram, ja tylko wchodzę w grupę i przeprowadzam szkolenie. dziś pojawił się problem. nie odbyły się 2 h szkolenia, bowiem grupie nie chciało się po praktykach wrócić na moje szkolenie. Moja kierowniczka powiedziala, ze bede musiała te 2 h odrobić. Niby okej bo nie bylo zajec, ale nie bylo to z mojej winy, ja bylam obecna, przyjechalam na zajecia i stracilam te 2h. Co jesli grupa bedzie nadal stosowała takie zagrywki? Czy maja prawo zaplacic mi tylko za te zajecia ktore wykonalam, choc nie odbyly sie nie z mojej winy? Poradżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjldfrztr
jezeli umowa mowi o 20h szkolenia to nie dotyczy twojego bezproduktywnego siedzenia w miejscu szkolenia,to nie etat w na urzedzie . twoja sprawa jest zeby ludzie chcieli byc na szkoleniu.umowa o dzielo dotyczy wykonania okreslonej pracy,zadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawkurzona
watpie, zebys posiadal wiedze na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umowa o dzieło
to zlecenie wykonania konkretnej rzeczy, w tym przypadku zgadzam się z rpzedmówcą dostaniesz tylko za wykonanie a nie za siedzenie, jeśli ludzie nie przychodzą to już twoja strata i wina ze sie nudza inie chca przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawkurzona
aha, czyli jesli tylko 1 osoba nie przyjdzie to takze nie dostane zaplaty bo nie skonczyla szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawkurzona
hmmm - poza tym czy to nie powinna byc umowa zlecenie? ja nic nie tworze, nic po tych zajeciach nie zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgawkurzona
hmm czy dziełem mogą być prezentacje multimedialne opracowane na warsztaty? p.s. chyba poniose konsekwencje tego ze kursantom "wózka widłowego" wpisuje się do grafiku zajęcia z komunikacji i rozwiązywania konfliktów w pracy :P;) takie maja pomysły w urzedach pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×