Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenka25

pajączki na twarzy niemowlaczka

Polecane posty

Mam problem z moją córką (4 miesiące), od urodzenia ma liczne naczynka porozszerzane, z tym że jest ich coraz więcej. Codziennie gdy wstaje rano widze jakieś nowe naczynko, bardzo jest mi smutno gdy patrze na inne niemowlaczki, które takiego problemu nie mają. Podaje jej witaminę c od 2 miesięcy. Byłam u dermatologa, ale dosłownie nic nie powiedział. Czy słyszałyście o takim problemie albo widziałyście u niemowlaków pajączki i czy to wogóle kiedyś zniknie czy zostanie na zawsze. Proszę poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc czesc czescc :)
moj synek tez sie taki urodzil. Odrazu po porodzie Mial bardzo sina cere i takie naczynka popekane plus doszly jeszcze takie biale plami na nosku :( odrazu zapytalam lekarza co to za naczynka itd. powiedzial ze to na wskutek duzego wysilku podczas porodu oraz moglbyc za dlugo w drogach rodnych... powiedzial ze z czasem samo zejdzie na poczatku bylo fatalnie tak szczerze to nie pamietam ile czasu mu sie to utrzymywalo ale jak teraz natrafilam na jego zdjecie jak mial pol roczku to juz nic nie bylo widac. Obecnie ma 1.5 roku i tez jest wszytsko ok. Ale to mozebyc nie to samo lepiej sontaktuj sie ponownie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna 12

Muj synek ma 3 miesiace i ma na nosie ale strasznie az bordowe co robic doradzcie i sie rozchodzi dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

Moja córka ma kilka takich pajaczkow na policzkach i na plecach. Ma już prawie 2lata...serio może to być od długiego przebywania w drogach rodnych? Miałam cc bo córka krzywo się wstawila do kanału, dość długo próbowałam urodzić naturalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×