Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś dla mamy:)

Szukam orginalnej ale nie dziwacznej spaceówki

Polecane posty

Gość coś dla mamy:)

najlepiej gdyby skladała się w parasolkę. Pomożecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lander xs
śliczna, lekka cóż więcej chcieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla mamy:)
patrzyłam na nią ale jakaś taka za delikatna i taka typowa. Chciałabym znaleść cos naprawe fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teutonia solano
my mamy jej pjerwowzór 'teutonia toni', ale 'solano' jest tak samo praktycznym wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nic w niej ślicznego ie widze - dla mnie przeciętna dla mnie to trochę firma poleciała po marce, ot wypełniacz kolekcji. ze spacerówek wg mnie super wózek i naprawde baardzo wytrzymały to ct.04 http://www.allegro.pl/item1041616246_chicco_ct_04_spacerowka_wersja_wzbogacona_okazja.html jedyny udany model Chicco, bezawaryjny i bardzo wygodny dla mamy jak i dla dziecka, sprawdzony nawet w lesie. jednak jak na spacerówke ma naprawde ogromne koła, jednak na nasze wspaniałe chodniki - ideał. sprawdza się nawet lekką zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o x-landera xs - *przeciętna młoda mama - fajny ten Twój wózek - taki zgrabny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
blondyna szkoda zenie napisalas o ktorej sie wypowiadasz bo tu zostaly podane na przyklad 3 spacerówki, troche zwiezlej prosze na przyszlosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
o dzieki :D hhy nom lubie go poniewaz dobrze sie prezentuje i jest megalekki, jedyna wada a raczej wado zaleta to wlasnie ta lekkosc ponieaz przy wiekszych zakoupach wózek pada do tylu, a tak ogólnie to polecam, moja spora 3 latka nadal siew nim miesci... co jesze... aha ten wozek jest od 0+, czyli swietna cena poniewaz kosztuje ok 400 pln, wada, chyba nie mozna go nabyc w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :P korekta :P x-lander sx -ja tam nic w niej ślicznego nie widze - dla mnie przeciętna dla mnie to trochę firma poleciała po marce, ot wypełniacz kolekcji. ta z poprzedniego linku http://www.nurseryvalue.com/pushchairs/petite-star-zia-dogtooth-inc-footmuff--parasol.aspx mi się bardzo podoba. Ja szukałam kiedyś takiej dla Synka, ale nic takiego 2 lata temu nie było. jedynie co to wtedy był dostępny Quinny Zapp, ale zapp nie ma rozkładanego oparcia co dla mnie już dyskwalifikuje każdy wózek, nawet spacerowo - sklepowy a wózków przeszłam przy 1 dziecku 6 i koniec końców mogę jedynie stwierdzić że idealnego wózka nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś dla mamy:)
Blondyna.d podoba mi się twoja tylko te koła takie szerokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
no wlasnie blondyna to jest odpowiednik zapp'a z rozkladanym oparciem! o wiele lepsza wersja, swoja droga dziwne ze projektujac zapp'a nie pomyslano o tak waznej funkcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olali olala 26
U nas sprawdza sie swietnie,ale prawda jest co napisala mama wyzej- czasami lubi sie przewazyc jezeli w srodku nie ma dziecka a na raczkach wisza zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przez o że chicco ct 0.4 ma tak szerokie koła tak fajnie sprawdza się w lesie czy na wertepach - moje kuzynki je miały i sobie baardzo chwaliły. Ja już niestety nie mogłam jej dostać "w męskich kolorach" - 2 lata temu juz je zaczeli wycofywać, wprowadzili następce chicco multiway, ktory ma juz mniejsze koła i ogólnie jest mniejszy ale np. przy budce ma juz fokie i sporo takich szczególow co mi się juz nie podoba, m. im. poduszka pod głowe. Ja miałam podrobe ct. 0.4 - Epsiro City http://www.allegro.pl/item1042367392_espiro_city_niebieski_super_cenna_bobas.html i wózek fanjny, tylko że spory po złożeniu - długi i z minusów to mogę dodać plastikowe rączki, na dłuższe spacery męczące - zatem wózek średnio polecam, może nie polecam ani nie odradzam... do auta za to miałam Smarta http://www.allegro.pl/item1031436108_quick_smart_lekki_zwrotny_idealny_na_spacery.html i ten wózek szczerze odradzam. słowem popierdółka, ale jako wózek do sklepu i na wakacyjny wyjazd - jako tako - ale zaraz po urlopie go puściłam wolno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-lander xs
a mi się bardzo podoba i jestem z niej bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
u mnie i z dzieckiem np w autobusie na zakrecie sie zdarzalo... wiec na wieksze zakupy to nie polecam tej spacerówki np mamom ktore same musza robic zakupy, do tego przy wlasnie wiekszych zakupach ta specerówka obniza sie troche co przy moim wzr. 175 cm jest troche niewygodne bo wtedy trzeba sie schylac pchajac wozek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
bugaboo - lekkie, skretne, jesli mieszkasz w miescie idealne - masz mozliwosc wyboru wielu kombinacji kolorow tak, ze jest szansa na prawie niepowtarzalny wozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhsghsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maclaren
jak dla mnie nalepsza - solidna lekka i latwo sie sklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja___
Mogłabym ci polecić Quinny Zapp, ale on nie ma rozkładanego oparcia, co bywa uciążliwe kiedy dzieciak lubi drzemać na spacerach. Maclaren Volo też wygląda super, ale też nadaje się dla dzieci które już raczej pewnie siedzą i nie śpią w spacerówkach (też ma nierozkładane oparcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania-mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×