Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

maciejka....zwisa mi i powiewa kto jeszcze mnie tak "kocha"!! jest tutaj duzo chorych umyslowo pojebow z malymi fiutami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka...........
Myślisz, że mam małego fiuta? :D:D Kochany, nie leczę tu kompleksów, bo ich nie mam.Zaczynasz coś się wnerwiac....złotko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka...........
Chodzi Ci po głowie ten członek gościa..............:D:D:DOj Kmicic, robisz się żenujący:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Podlasiaa
nie kłóćmy się :P miłość zbliża :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do spanka, a Wy się nie pozabijajcie :p :P :D Dobranoc! Kmicic 👄 Maciejko 👄 - o ile jesteś Rambo :) - obcych nie całuję :p :D Kasia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko pomaranczowa jesli masz zamiar obraz kogokolwiek na moim topiku to wypiertalaj! Dosyc mam tych klotni i postów o kootasach. Albo bedzie spokoj albo zaczne usuwac wszystkie obrazliwe posty. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeezu:O. Jak mam coś do powiedzenia to pisze na czarno. Gdybym ukrywał sie pod pomarańczowym nickiem na pewno nie używałbym charakterystycznego wielokropka. Nawet gdy pisałem powiedzmy...w afekcie... było wiadomo, że to ja. Namotałem, naobrażałem, czego teraz żałuje, ale nigdy sie nie ukrywałem z tym co czuje. Ostatni raz wpadłem tu żeby sprostować, że nie ja jestem autorem jakichś topików o Kmicicu i Husky, po czym miałem sie zmyć w celu zalania sie w trupa, gdyż była to zdaje sie sobota. Niestety Kmicic postanowił życzyć mi rychłej śmierci no i skończyło sie jak sie skończyło. Nie ja sprowokowałem. Kmicic...chyba bardzo za mną tęsknisz skoro inscenizujesz takie przedstawienie z jakimś macieją. A wszystko tylko po to żeby mieć okazje do rozsiewania kłamliwej propagandy. Nie wystarcza Ci już że rzadko, albo wcale tu nie zaglądam? Niestety mam wstręt do posługiwania sie takimi metodami jak Ty więc wbij sobie w łeb, że jak mam Ci coś do powiedzenia to robie to na tym topiku i pod swoim nickiem. Żadnych durnych topów o was nie zakładałem. Natomiast ten czarny podszyw rambo...no cóż...jeśli to nawet nie Ty jesteś autorem tego syfu to skrzętnie korzystasz z kłamstw jakich naopowiadał. Wczoraj nie włączałem kompa bo miałem takiego kaca, że po robocie natychmiast walnąłem w kimono. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejka......
[zgłoś do usunięcia] katharssis maciejko pomaranczowa jesli masz zamiar obraz kogokolwiek na moim topiku to wypiertalaj! Dosyc mam tych klotni i postów o kootasach. Albo bedzie spokoj albo zaczne usuwac wszystkie obrazliwe posty. Kochanie, czy ja obrażam pierwszy? Przejrzyj sobie wcześniejsze wpisy....I kto pierwszy o kutasach pisał? Jaśnie Kmicic...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejko..... przeczytalam wszystkie posty i widze, ze prowodyrem sytuacji byles Ty. Rambo - rozumiem, ze masz zachwiania emocjonalne itd. jednak mam juz dosyc Waszych sporow dlatego grzecznie prosze zebyscie po prostu traktowali sie obojetnie. Ty nie widzisz Kmicica, a on Ciebie. Nie istniejecie dla siebie. A teraz jak w przedszkolu: Cisza na morzu, cisza w komnacie kto pierwszy zacznie ten zdejmuje gacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani!!! :D widze, ostro tutaj heheh.. ale idzie sie przyzwyczaic. kmicic tez widzi mnie w pomaranczach tam gdzie mnie nie ma. ja dopiero z mazur wróciłam.. i nie bylo mnie od poniedziałku :] i jak zajebiscie bylo... ah oh eh.. mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze dodam: "ja w tych wyzwiskach i klotniach nie biore udzialu" no jak tak mozna?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje Ci sie. Za dużo jarałaś blanciorów:P Dzień trwa tyle samo. Słońce zachodzi później bo Holandia znajduje sie w tej samej strefie czasowej co Polska a jest położona o wiele dalej na zachód:classic_cool: Stąd słońce później zachodzi...ale wschodzi też później. Pozdro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć......
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc...
i spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć......
kim jesteś, że masz czelność tak się do mnie odzywać ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×