Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

ksiądz podchodzi, podciaga sutanne i daje Ci do polizania fiuta, twierdząc, że to ciało boże? Takim to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co wam chodzi? Nikt tu nie pisze to o co wam biega? Popisać sobie nie wolno? Potrzebuje zgody władz kafeteryjnych czy jak? Nie chcieć to nie czytać:P Mam takie hobby...trenuje przed napisaniem bestselera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no szacun. udało ci się nawiązać kontakte ze slicznotką. bravo rambo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasior:) Nie szukam kontaktów. Rozmieszczone są zwykle po rogach pomieszczenia+ubikacja i kibel. Ale Ciesze sie...śliczniotka...nie daj sie;) Będe Cie bronił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem dodać, że najpierw zrzygałem sie do doniczki z jakimiś kwiatkami:) Ci holendrzy to mają napierdolone we łbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nikogo wyzywać, nie chce stać na nogach....ide po tę kawe. Automat kilka metów ode mnie. Nie chce być automatem:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojcze nasz, któryś jest w niebie. Święć sie imie Twoje, przyjdź królestwo Twoje jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...i kórwa nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego...tak pisze bo i tak już mnie od grafomanów wyzwali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak. są wielcy i silni...a jak tupniesz nogą to spieprzają z prędkością bolida formuły jeden. zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówił przypadkiem: Hóje morgen, hał du itp? I co podnieciłaś sie? Hoooje morgen:);) Tym bardziej, że te podteksty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pokazywał Ci holenderską kiełbase? Holendrzy to rasiści...potrzebują ludzi tylko do pracy. Przykład? Małóżeństwa zagraniczne płacą o wiele więcej za wynajem mieszkania...nie znam szczegółów i nie chce znać. Dzieciaki zapierdalają tu za 3 euro...dziwny kraj. Nie chcą aby obcokrajowcy sie tu osiedlali. Ręce do pracy to hasło przewodnie w tym kraju. Polak to taki "murzyn" w holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny...To pojęcie z zakresu medycyny czy matematyki? konkretnie chodzi o statystyke. Ja nie jestem normalny a Ty? Naprawde chcesz być normalna? Odpowiedz szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×