Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Siostra młodej

Wesele w stylu greckiej uczty ....

Polecane posty

Gość Siostra młodej
No wlasnie hmmm wiesz narazie są to tylko plany jest tylko sala zaklepana i takie tam ... nad fryzura szczerze mowiac jeszcze nie myślalysmy, ale duzo tu da sie wykombinowac bo siostra ma dłuugie ciemne wlosy. Nie wiem sama jaka fryzura bylaby odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
kurcze, wszystkie te sukienki boskie, nie wiedzialabym na ktora sie zdecydowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a też odpowiem
suknia- tak jedzenie- tak dekoracje (ale bez przesady)- tak muzyka- NIE. jako przerywnik może się sprawdzić, orkiestra może zrobić wspólne tańczenie Zorby, ale od ciągłego pitolenia można dostać do bani. naprawdę, nasłuchałam sie tego i po 3 godzinach chciałam z okna skoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu ta osoba
ale suuuuper pomysl ! Chetnie bym wskoczyla w taka grecką kiecuszke i poszla na takie wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł super!!!! Co do młodego to ja bym proponowała klasyczny ciemny garniak z krawatem, bez kamizelek i muszników. A jak żarełko dobre w restauracji to goście też będą zadowoleni, bo przecież miecha będzie dużo, więc czemu mają narzekać. kuchnia grecka nie kończy się na sałatce greckiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla panna mloda
siostro ty lepiej sprawdz czy tradycyjny grecki taniec na tluczonych talerzach jest w cenie "za talerzyk" czy sie doplaca za potluczona porcelane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siostra młodej
Taaa, zorientuje się, bo zamierzamy tłuc talerze restauracji w imię greckiej tradycji :D Haha Z tym zespołem to porozmawiam jeszcze z siostrą, ale greckie piosenki to raczej zaproponuje jej, zeby jako przerywnik byly, np. jak goście jedzą w tle moglaby leciec jakas grecka muzyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem stylistką
Jedna z moich ulubionych fryzur stylizowanych na greckie ;) http://www.google.com/imgres?imgurl=http://image.guardian.co.uk/sys-images/Film/Oscars_2000_picture_gallery/Oscars_2000_photos/2000/03/27/kidman2.jpg&imgrefurl=http://film.guardian.co.uk/Oscars2000/photos/picture/0,,153142,00.html&usg=__WybA4OW_i3qcDMvPEj9z3aIb-qk=&h=262&w=340&sz=32&hl=pl&start=6&um=1&itbs=1&tbnid=2RY3c_SlJ8k8CM:&tbnh=92&tbnw=119&prev=/images%3Fq%3DKidman%2BCruise%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26rls%3Dcom.microsoft:en-US%26rlz%3D1I7ADBF_en%26tbs%3Disch:1 do tego proste kolczyki, szeroka gładka bransoleta na ramię i jedna biała lilia w dłoń. I będzie cud miód :) Inna opcja - albo nasz foch-diva Edzia z Górniaków w wersji blękitnosukniastej ;) ale wówczas jej fryzura była juz IMHO lekko "przegieta ;) Może raczej Olimpias = boska Angelina??? tylko zamiast diademu prosta przepaska bez tandetnych jablonexików: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19590/350angie2_0ons_74794_alexander07.jpeg Dobrze widać tu "grecką" bransoletę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja biore slub
wesele?dla gosci? w zyciu! to moja zabawa? widzieliscie aby ludzie robiac urodzinki (bardzo modne lata 60, itp) mysleli o swoich gosciach? w zyciu. to oni swietuja,oni chca sie bawic z przyjaciómi,lecz nei da sie wszystkim dogodzic, wiec robimy to co my chcemy,. Czemu z weselm ma byc inaczej? jesli rodzinei ,przyjaciolom sie nei podoba to neich nei przychodza, skoro wazniejszy dla nich schabowy,to widac nie zalezy im na nas:) pomysl swietny,zycze powodzenia w realizacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka82
hej odezwij się siostro panny młodej niedługo wychodzę za Greka i chciałabym wiedzieć jak wypadło wesele siostry, czy udało się jej znaleźć jakąś grecką kapelę itd proszę odezwij się pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć proszę napisz mi jak wypadło wesele twojej siostry w stylu greckim?gościom się podobało?czy znaleźli jakąś grecką kapele?bo ja niedługo będę wychodzić za greka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blu2323
Miałam wesele w greckim stylu jakieś pięć lata temu. Było naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogłabyś mi napisać więcej szczegółów z Twojego wesela?odnośnie muzyki czy znalazłaś jakiś polski zespół grający grecka muzykę?czy dj grał greckie kawałki?jedzenie miałaś greckie?tez tłukli talerze jak to w Grecji bywa?hehe Prosze napisz mi coś więcej i najważniejsze jak rodzina i znajomi zareagowali?podobało im się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że skoro chcesz zrobić wesele w takim greckim stylu, to fajnie, żebyś wynajęła catering który zapewi ci też taka grecką kuchnię. Zapytaj u Catering Arts. Oni mają doświadczenie w organizowaniu cateringu dla rożnych imprez. Może akurat zorganizują coś greckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka korzysta z agencji ślubnej Agaya i wiem że też im jakiś ciekawy motyw wymyslili, zobaczymy co...już niebawem. ale jak weszłam na ich stronkę mają pomysły http://agaya.eu/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne wesele gdzie wlasciwie sami moglismy wszystko zaplanowac, a organiozatorzy bardzo pomogli z pomyslami to w Hotelu Biały Dom w Paniowkach. niezapomniane przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colelita

Warto sobie rzeczywiście wszystko wcześniej zaplanować. My akurat wybraliśmy wesele w plenerze i zatrudnialiśmy firmę cateringową. Po długich poszukiwaniach padło na catering Arts. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, bo przygotowali dla nas przepyszne dania i pięknie wyglądające słodki i wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Cóż, może spróbuj zadzwonić do najlepszej firmy cateringowej. Taką jest chociażby Catering Arts. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×