Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hanej ;)

Zaręczyłam się z nieudacznikiem ...

Polecane posty

Bo jak inaczej nazwać faceta, który po roku mieszkania samemu, nagle, ni z tego, ni z owego, nic mi nie mówiąc, przeprowadza się nagle do MAMUSI. Dodam, że ma on 25 lat i nie ma problemów finansowych. Jestem wściekła, będziemy się widywali raptem 2 razy w tygodniu po kilka godzin, bo on nagle stwierdził, że musi płaci tak straszliwie dużo za pokój i mu to się nie opłaca :/ Dodam, że nagle zaczął mi wypominać wszystko co mi dał, raptem weekendowo wyda na mnie tyle, co 2 piwa w pubie kosztują, na randki nie zabiera mnie w ogóle, chyba, że oboje za nie płacimy, bo to oczywiście wielka strata kasy... Co ja mam teraz zrobić? Jestem strasznie zła na niego, on uważa, że da się utrzymać związek prawie się nie widując. Dodam jeszcze, że do tej pory weekendy spędzaliśmy razem, ja spałam u niego (w tygodniu jestem zajęta i nie mam czasu zbytnio), a teraz to nie będziemy spali razem, chyba, że u mnie czasem, bo u jego rodziców nie ma jak. Nie mogę się też wyprowadzić od rodziców w tej chwili, bo mam dzienne studia bez możliwości pracy. Jak myślicie, czy mamy w ogóle szansę teraz na dalszy związek po takiej jego zagrywce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psycholog podwórkowy
masakra rzuć go, zrobisz mu ogromną przysługę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELizzza20
ma cie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELizzza20
nawet sexu juz niechce z tobą uprawiać znudziłas mu sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanej ;) => Zerwij. On chce zerwać, ale nie chce zrobić tego od razu, bo nie ma jaj. Chce najpierw wystudzić sytuację i zrzucić wszystko na Ciebie. Znam ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, też mi się tak wydaje, że to ma na celu wymuszenie na mnie jakiejś decyzji, potem będzie mógł stwierdzić, że to ja nie chciałam z nim być i że jestem okropna, zła i niedobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enti
Uciekaj póki nie jest za późno! Facet jest kompletnie niedojrzały a przede wszystkim nie umie być z tobą szczery, nie wyobrażam sobie jak można budować związek na całe życie z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
olej go !!!o to własnie mu chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde przykro mi ale
mu już na Twobie nie zalezy, ale lepiej teraz zerwac niż całe życie mieć dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierdółkataka
olej, nie naprawisz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusi króliczek albo sknera a nie nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×