Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

Ale wy macie problemy!

Polecane posty

Polska pod wodą, 10 kwietnia ktoś zabił nam Prezydenta (i nie tylko), PO ciśnie się do jeszcze większej władzy, by już doszczętnie rozdać kraj obcym... a Wy tu o takich pierdołach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytuytutuytuttuytuty
Autorze - chyba cię pogieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby temu to ze to nasze zycie i dlatego nasze problemy obchodza nas najbardziej, nikt za nas zycia nie przezyje wiec nawet najmniejsze problemy staramys ie rozwiazywac jak najlepiej anonimek to jest forum jak cos ci sie nie pdooba to tego ni czytaj i juz wkurwiaja mnie tacy co wiecznie umoralniaja tacy jak ty NIE PODBA SIE TO WYPIEPRZAJ tak sie przejmujesz powodzianami a zrobiles cos zeby im pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytuytutuytuttuytuty
10 kwietnia ktoś zabił nam Prezydenta - była katastrofa lotnicza a teraz mamy 18 maja więc już ponad miesiąc temu to było. Życie toczy się dalej. PO ciśnie się do jeszcze większej władzy - nic nowego. Masz więc odpowiedż dlaczego nam to zwisa co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek popieram :( Polacy są chyba najgłupszym narodem na świecie. To co się teraz dzieje w polsce to jest niepojęte, a tutaj takie pustostany pierdolą o tipsach, czy "wkładacie sobie głęboko", albo "ladne mam oczy" brak mi słów :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie marudź tutaj :/ Każdy ma problemy, chce się o coś zapytać. a to co się z Polską stanie, nie rozwiąże się na Kafeterii. nie podoba się PO - idź kobieto na wybory a nie marudzisz na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie boje sie że takie głąby jak tutaj (nie ubliżając nikomu) pójdą na wybory i zagłosują na PO... :O sory, ale tv steruje ludzmi którzy nie mają swojego zdania i ciągle powtarzają "a bo w telewizji to mówili..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytuytutuytuttuytuty
Po pierwsze mało kogo interesuje polityka, więc o co chodzi? Ludzi zazwyczaj interesuje to, co się bezpośrednio wokół nich dzieje co jest normalym przejawem. Jak kogoś interesuje polityka, to niech się interesuje i martwi tym co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież masz swoje zdanie, i swój mózg, prawda? Wolny wybór, głosuj na PiS, PO, Samoobronę, czy na jakąkolwiek inną partię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytuytutuytuttuytuty
Julk ty tu nie siej propagandy. Każdy głosuje na to, na co uważa wedle własnego uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba poprosic o nowy dzial Kafeteria zycie polityczne kobiety tabunami beda tam pisaly, trzeba bedzie uwazac zeby nie bylo sieciowego obciazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi mi o to, że tak samo jak Anonimek martwię się co z tą Polską dalej. A to zasługa ludzi nie interesujących się polityką tylko tendencyjnych, którzy pójdą zagłosować "bo w telewizji mówili..." i w rzeczywistości zagłosują na tego który wypada najlepiej w ustawionych sondażach albo na tego który najbardziej wiarygodnie nakłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimek? A nie masz wiekszych problemow i musisz zakladac takie bzdurne topiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes histeryczka
jest jeden plus moze woda zabierze Lecha do Warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj, niech odpłynie, bo mam tego po dziurki w nosie. A Wałęsie grób ustanowimy na Księżycu jak Lecha mamy już na Wawelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, Ameryka Południowa, zupełnie się z Tobą zgadzam, dlatego moje zdanie jest takie że dopóki społeczeństwo nie zmądrzeje trzeba spierdalać stąd jak najdalej. A Ty droga depeche czy jak Ci tam nie bądz taka mądra bo w piórka obrośniesz, to że ktoś jest kobieta to nie znaczy że nie ma prawa mieć własnych poglądów politycznych. Otóż znam się trochę na polityce. Ale skoro wiekszośc bab ma dwa zwoje mózgowe jak indyczka to niestety jest tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk44 kobitko jezeli ty masz zamiar spierdalac z polski ( lub to zrobilas) to gowniana z ciebie patryjotka i marni sie krajem interesujesz zaprzeczasz sama sobie..naprawianie swiata zaczijmy od siebie pamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytuytutuytuttuytuty
Ameryka - no właśnie. Patryjotka od siedmiu boleści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj no, ja nie mam zamiaru żyć jak żebrak choć już to robie we własnym kraju. I co do tego doprowadzło? Niewiedza "polaczków". W grecjii najniższa krajowa to 700e a u nas jak przeliczą to będzie 220 ale nieeeee euro jest zajebiste!!!!!!!! bo jakże by inaczej?! Wyjeżdżając na zachód mam możliwość życia godnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mam zamiaru tutaj z Wami dyskutować, bo szkoda moich nerwów. wy jesteście właśnie "z tych" do których nic nie dociera. Głosujcie sobie na PO, i cieszcie się z klęski kraju do której sami doprowadzacie PATRIOCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyjedź na zachód, a nie marudzisz, że jest Ci źle w Polsce. I nie tłumacz się patriotyzmem. Patriotyzm byś ukazywał / ukazywała chęcią zmienienia czegoś w tym kraju, a nie gadaniem na kafe, że Ci źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×