Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TitiDG

Eks to...

Polecane posty

Powiedzcie drogie Panie co sądzicie ... Eks to.. Szmaty, które chcą niszczyć związek, i w życiu zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak, to po części prawda.
Ex mojego już byłego skutecznie drążyła i zniszcvzyła nasz związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grucha586
Nie ma związku bez winy . . . zawsze jest połowiczna i ustalona procentowo . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzuca się wszystkich do jednego wora... jaką dziewczynęwybrałeś - taką masz eks... Najpierw się myśli później działa a u Ciebie widze odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie narzekam na EX
Nie mam z nią nic wspólnego, mój mąż rozstał się z nią na długo przed naszym poznaniem. Dziecko również nie jest przeszkodą w naszym szczęśliwym związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
... Przeszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurcia
były jak sama nazwa wskazuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
oj nie tylko byly, czasem tez obecny "problem"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, właśnie. Obecny problem - dlatego takie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty txcostam
ale przeciez ty tez kiedys BĘDZIESZ eks I czy ty nie zniszczyłaś ich związku ? Szmato ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" TitiDG Powiedzcie drogie Panie co sądzicie ... Eks to.. Szmaty, które chcą niszczyć związek, i w życiu zdania nie zmienię. " Ja myślę ,że tak nie można oceniać. Wszystko też zależy od poczucia winy ,żalu ,krzywdy .....i nie tej ocenionej przez sąd ale takiej prawdziwej ,uczciwej.Uczciwej czyli dogłębnie uczciwie przeanalizowanej. Z uwzględnieniem własnej postawy,zachowań a co za tym idzie powodów rozpadu związku. Oczywiście jeżeli ktoś chce się zemścić .....a szczególnie w tych sprawach są na to podatne kobiety to będzie to robił. Moim zdaniem człowiek ,który się mści jest beznadziejny . Nie dość ,że go ktoś sponiewierał to zaczyna poniewierać się sam. Oczywiście należy też odróżnić chęć zemsty od odpowiedzialności za byłego partnera. Taka opcja też istnieje. Często bowiem tak jest ,że zwalniając kogoś z odpowiedzialności potęgujemy jego nieodpowiedzialność. Myślę ,że na forum można sobie wiele podpowiedzieć ale z braku pełnej informacji nie zawsze można odpowiedzieć. Człowiek musi sobie uczciwie sam odpowiedzieć .....o co mi chodzi???? Czym się kieruję ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odp na 1
nasza eks to osoba mściwa, chłodna na zewnątrz, kłótliwa, złośliwa ale moim zdaniem wewnątrz pragnąca uczucia i czasem wrażliwa, chociaż nie znam jej tak naprawdę, to tylko z obserwacji (te dobre strony) i opinii innych osób (te złe strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonita100
eks to skrzywdzone ,wykorzystane odrzucone kobiety! a jak ty bylaś tego powodem to teraz mniej pretensje do siebie wszyscy są winni tylko nie ty! tobie swiat nie zawalił sie życie runęlo w gruzach! ale w zyciu nic nie ma za darmo za wszystko bedzie trzeba zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość "nasza" ek
no ty jestes żałosna. Co to znaczy "nasza"? Jestes facetem ? Ty pustaku, mściwy baboworku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×