Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana 25-latka

zdradziłam ....

Polecane posty

Gość JutkAAA
A ja się wcale nie dziwię, że uległaś pokusie , skoro z mężem/chłopakiem nie układa się w tych sprawach. Przeszłam przez coś podobnego ;) byłam zaręczona od ponad roku, ale cos zaczęło się partolić zwłaszcza w sprawach seksu, zresztą nigdy w tych sprawach nie było idealnie między nami. Zaczęłam po kryjomu się spotykać z moim obecnym mężem(14 lat starszy ode mnie). Niestety, jeszcze wtedy był żonaty :/ nie wiedziałam co z tego będzie i nie miałam pewności czy wogóle cokolwiek. Kochaliśmy się na każdym spotkaniu a tych spotkań z dnia na dzień było coraz więcej. Nie wspominał o rozwodzie z żoną, ja też nie nalegałam.Po pół roku powiedział- Judyta chcę odejść od żony i być z Tobą. Powiedz, że się zgadzasz. Nie wierzyłam w to co usłyszałam. Byłam najszczęśliwszą osoba na świecie. Dziś jestem szczęśliwą, spełnioną żoną i mamą 4 miesięcznej Poli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfg
zlot qrew wypierdalac dziwki pod latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JutkAAA
dfgdfgdfg jesteś niedokształcony/a w tym temacie z tego co widzę bo nie znasz znaczenia słowa "Ku*wa". Ku*wa to kobieta która bierze pieniądze za seks, sprzedaje swoje ciało, a My nic takiego nie robimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
To ty młody kurwiszon jesteś. Nie dość, że dawałaś dupy staruchowi gdy ten miał żonę to jeszcze rozbiłaś rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JutkAAA
Nie stresuj się tak bo się posikasz ;) nie moja to wina, że jego ex nie potrafila zadbac o meza. A to, że ją zostawił dla mnie... cóż... życie. Wcale nie żałuje tego, że tak się stało. Kochamy się codziennie po kilka razy. Ajśśśś uwielbiam to z Nim robic. Zresztą nic dziwnego, że taka podjął decyzję. On wysoki, lekko szpakowaty, zawsze pachnący a jego ex Kopciuch. Nie dba wcale o siebie. I do tego wałki tłuszczu na brzuchu. Ohyda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbelkot
zakochana25 moge cie całowac po paszkach i co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok kielecki
"tego światu jest pół światu a 3/4 gówno warte" - mój sąsiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok kielecki
tego kwiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25-latka
kto podrażni za karę moje pachy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25 latka
ja się zaczeło? nie wiem samo wyszło,, dotyk dłoni spojrzenia i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana 25 latka
JutkAAA gratuluję ale ja nie szukam miłości ja chcę mieć kogoś z kim bęe mogła miło spędzić czas.... jak on na mnie patrzy.... mąż już tak dawno na mnie nie patrzył już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×