Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uleczka90

garnitur - jasny ? ciemny?

Polecane posty

Gość waldusiowa
ttttyyyykkkkaaa napisała;;;;; cóż kwestia gustu, a buractwem jest to ,że krytykujecie nie widząc , poza tym między seledynem a zielnią jest pewna róznica, zresztą byłam na kilku weselach gdzie młodzi mieli ciemne w dodatku połyskujące garnitury i nie wygladali najlepiej, zresztą każdy ma prawo do swojego zdania , a to ,że nie potraficie zakceptować,że ktoś ma inne zdanie w dobrze garnituru świadczy tylko o , że brak wam fantazji. Jeśli ktoś chce ciemny garnitur ma do tego prawo, tak samo jasny czy niebieski w zielone pasy i już to nie buractwo , poprostu wyrażamy swoje zdanie a po to jest forum , tobie się podoba jasny nam ciemny i finito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymmm :)
ttttyyyykkkkaaa zdanie to ty sobie mozesz miec co do tego czy na fitnes zalozyc rozowy czy czarny dres a nie do zasad noszenia garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttyyyykkkkaaa
brymmm :) a Ty też twardo optujesz ciemny i już bo takie zasady , zasady i moda się zmieniają , poza tym ni życzę sobie być obrażana, masz rację z chłopa pana nie zrobisz nawet jak ma ciemny garnitur i co tam jeszcze ci się marzy, zresztą nie rozumiem jak można krytykować kogoś i coś skoro sie tego nie widziało, ja nie optuje , że ma być taki czy taki garnitur , sama na początku byłam za ciemnym, ale stwierdzam, ze wybór jasnego nie był błędem mąż wyglądał bardzo elegancko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymmm :)
ttttyyyykkkkaaa moda nie ma nic do zasad wybacz ale zasady savoir vivru i protokol nie maja w zwyczaju sie zmieniac chyba ze ale odstepstwa aby byc elastycznym w stosunku do wspolczesnosci mnie nie obchodzi czy widzialam czy nie dalej nie rozumiesz zasady sa zasadami jasny jest na takie okazje ciemny na inne koniec kropka jak tego nie rozumiesz nie ubieraj meza w garnitur mogl isc do slubu w dresie skoro jestes taka garniturowa i protokolarna ignorantka i w sumie to czemu nie poszlas w pizamie do slubu?? przeciez niektore koszule nocne sa takie piekne.. a no nie zalozylas pizamy bo sa zasady ze do slubu zaklada sie suknie tak jak okreslny garnitur w okreslonym kolorze jest na okreslone okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttyyyykkkkaaa
No to jestem ignorantką mi to nie przeszkadza, piżama , hmmm orginalny pomysł czemu nie :) Zreszztą ładnemu we wszystkim ładnie nawet w dresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymmm :)
jasne mam nadzieje ze twoj maz nie jest kims waznym nie ma wysokiego statusu spolecznego bo prznosilby tylko wstyd trafnoscia swojego ubioru i wyboru garniturow do okazji no nie kazdy to rozumie ze sa zasady nie kazdy moze byc kims bo kims nie jest sie tylko przez zawod wyksztalcenie i pieniazki ktos orpcz tego ma wyczucie i zna zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymmm :)
ttttyyyykkkkaaa dalsza dyskusja nie ma sensu to tak jakby seryjnemu mordercy powiedziec nie zabijaj bo takie sa zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka bellla
Wiecie co to idąc waszym tropem do dziewczyna , która idzie z brzuchem do ołatraza , to po pierwsze nie powinna iść w białej sukni i jeszcze do tego z welonem, biały symbolizuje nieiwnność i czystość, więc te , które przed slubem straciły dziewictwo , też nie powinny iść w białej sukni .... a tu co druga biała suknia, gołe ramiona gorset, tęż wstyd, nie wyglada to niewinnie i czysto przed ołtarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttyyyykkkaaa
Tak dalsza dyskusja nie ma sesnu, tylko na marginesie dodam, jeżeli patrzysz na status społeczny ludzi przez pryzmat garnituru do ślubu w jakim szli do ślubu to żal mmi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no dziewczyny nie kłóćmy sie :) kazdy ma swoje zdanie a kobiety maja to do siebie ze sie od razu unosza i musza udowodnic swoje. jak juz bylo wczesniej zaznaczone ... kazdy ma swoj gust... aczkolwiek ja i tak pozostane przy ciemnym garniturze i postaram sie D, do tego przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttyyyykkkkaaa
Przepraszam uleczka 90 troche mnie poniosło, życzę udanej i wygranej batalii, powiem Ci ,że u mnie było podobnie : teściowa nie chciała bym mój mąz kupował sobie nowy garnitur, bo miał już czarny ( nie ważne,że juz trochę znoszony ) , więc po co nowy , a jeszcze bardziej czepiała się do mnie, że na co mi nowa sukienka , że powinnam kupić sobie uzywaną taką, a taką... cóż postawiłam na swoim. To ma być Wasz dzień i Wy decydujecie o wszystkim, a nie babcie, ciotki, teściowe i reszta. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guy
Poszukując wysokiej jakości ubrań na każdą okazję, warto odwiedzić miejsce takie, jak Rafph Lauren sklep www. Jest to prawdziwa kopalnia najmodniejszych wzorów i kolorów. http://elegan.pl/pl/c/Ralph-Lauren/32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artetto1
Ja jednak wolę zdać się na opinię specjalistów . Tutaj https://noor.pl/ masz spory wybór garniturów a z pewnością coś doradzą - kolor, krój i fason. Ceny mają w porządku. Mój kuzyn kupował tam garniak do ślubu i wygladal niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jasne garnitury mało komu pasuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beloved picures
tak naprawdę to do godziny 20 powinno się mieć jasny po godzinie 20 ubrać ciemny - to wg etykiety a w praktyce to sie nikomu nie chce :) pozdrawiam http://www.belovedpictures.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o garnitury to tylko szycie na miarę a tym bardziej garnitur ślubny. My skorzystaliśmy z oferty https://krawieczdojazdem.pl Fachowa rada, super tkaniny i mnóstwo możliwości. A co najważniejsze dla mojego faceta... nie trzeba jeździć po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perełkania
Ja mogę polecić garnitur firmy Noor.pl . Wrocławska firma oferuje wysokiej jakości garnitury z bardzo dobrych materiałów z gwarancją pochodzenia. Ja w szczególności polecam garnitur jasnopopielaty. Bardzo ładny kolor idealny do noszenia na co dzień.https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/37/Garnitur%20jasnopopielaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

To wszytsko zależy od osoby i gustu oraz okazji, ja osobiście wole ciemne garnitur- lepiej się w nich czuję. Kupuję zawsze od pako lorente- nie dość że dopasują garnitur to jeszcze dobiorą koszulę, krawat, buty i inne dodatki jak np. spinki. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×