Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młodziutka_Mamusia

kapie ze mnie krrew !! co robić ? :(

Polecane posty

Jestem 4 tyg po porodzie. Wczoraj dostałam miesiączkę. (nie karmię piersią) Była ona całkiem normalna, ale dziś przekracza granicę!! W ciągu nie pełnej godziny podpaska była tak zabrudzona, że aż się wystraszyłam tym widokiem. a kiedy usiadłam na toalecie kapała ze mnie krew. Co robić? Czy to normalne przy pierwszej miesiączce po porodzie ?? Dodam, że boli mnie brzuch w dole ... HELP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deo w kulce
raczej jeszcze uchodzi z ciebie przyblokowana jeszcze krew, która nie odeszła po poroszie i nie sądzę zeby to koniecznie była już miesiączka. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki maluchów
wiesz ja po pierwszym porodzie krwawiłam tylko tydzień, natomiast po drugim z jedno, dwu dniowymi przerwami 1,5 miesiąca, mimo, że po cc więc byłam wyczyszczona. Trudno doradzić, bo każdy organizm jest inny, ale jeżeli Cie to bardzo niepokoi to dzwoń choćby do położnej środowiskowej, bo jesteś objęta jej opieka do 42 dnia życia dziecka /Ty i dziecko/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksankaaaa
ja bym radziła mimo wszystko skontaktować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMełejElizki
Spokojnie kochana.. zainwestuj w podpaski o największym rozmiarze i przygotuj się na to, że może to trwać jakiś jeszcze czas. (to wcale nie musi być miesiączka) po porodzie to nawet do 8 tygodnia możesz krwawić (mimo tego, że mówią, że połóg trwa 6 tyg ) . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×