Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matematykkkk

Korepetycje z matematyki jako regularna legalna praca-czy ma to sens?

Polecane posty

Gość matematykkkk

Witam, Jestem 3 lata po studiach na kierunku Matematyki spec. Informatyczna. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą - zarabiam narazie mało ale za to tak sobie zorganizowałem firmę , że poświecam jej średnio 1godzine w tygodniu zatem na brak czasu nie narzekam. W czasie studiów dorabiałem dając korepetycję z dobrym skutkiem bo uczeni przeze mnie maturzyści świetnie zdali mature i dostali się na studia a ja często byłem polecany by kogoś kolejnego uczyć. Lubiłem to robic bo uwuielbiam matematykę . Miałem kilku stałych uczniów i kilka osób raz na jakiś czas. Jak dla studenta nie zarabiałem jakoś słabo. Teraz myślę by zająć się tym profesjonalnie łącznie z kursami grupowymi - mam warunki gdzie je prowadzić itd. Może się mylę ale wg mnie spokojnie mogę mieć 5 godzin dziennie co daje przy stawce 30/h 150 złotych dziennie -> czyli troche ponad 3000 miesięcznie. Z czasem można stawkę podnieść albo uczyć 3 uczniów w grupie po 20pln/h co da 60złotych za godzinę pracy z taką grupą. Liczę też się z tym że korepetycje daje się powiedzmy od września do maja ale znowu przed samą maturą mogę mieć 2 razy więcej osób... Prosze pamiętać też o tym, że matematyka jest już obowiązkowa na maturze więc chetnych podobno jest sporo - ja bym celował w osoby co chcą np już od września przygotowywać się do rozszerzonej matury z matematyki. Jestem z miasta gdzie mieszka 400000 ludzi więc to całkiem sporo. Myślę o ulotkach - znajomy ma księgarnie i antykwariaty więc za darmo bede tam się reklamował.Do tego internet i lokalna prasa. Proszę o jakieś sugestie - może spotkaliście się z osobami dającymi korepetycje nie na zasadzie dorabiania ale jako swoje główne źródło dochodu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to zaq firma ze pracuje
1 godzinę w tygodniu ?>???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
przecież możesz wrócić do tych korepetycji na tej zasadzie co na srudiach. Jeśli chodzi o formę zorganizowaną to wydaje mi się że to niezły pomysł, tylko że na pewno trzeba spełnić jakieś wymaganiania żeby prowadzić taką działalność, zezwolenie men czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjbhgybhj
Może się mylę ale wg mnie spokojnie mogę mieć 5 godzin dziennie co daje przy stawce 30/h 150 złotych dziennie -> czyli troche ponad 3000 miesięcznie. Z czasem można stawkę podnieść albo uczyć 3 uczniów w grupie po 20pln/h co da 60złotych za godzinę pracy z taką grupą. mylisz się bardzo. twórz firmę, znajdź dużo chętnych iiiiiiii zatrudnij dodatkowych nauczycieli :) reklama: plakaty, strona internetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×