Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

duszek13

skasowana za brak szkoły

Polecane posty

Witam Mam 46 lat i chyba spore doświadczenie w pracy zawodowej. X lat temu zaczynałam jako woźna w przedszkolu, potem byłam motorniczym tramwajowym, sprzątaczką i zaczęłam coś ze sobą robić. Dostałam pierwszy awans na brygadzistkę. Nauczyłam się zarządzania zasobami ludzkimi ( całkowitej logistyki). W międzyczasie skończyłam kursy : komputerowy, kadry i płace, admini9strację biurową. Zmieniłam pracę i przez rok pracowałam w sklepie wielobranżowym z przewagą materiałów budowlanych, skorzystałam również i tu opanowując jeden z programów magazynowych. Los się tak ułożył że dopiero teraz kończę szkołę średnią i został mi jeszcze rok. W międzyczasie szukałam pracy i znów na mojej drodze stanął ktoś kto dał mi szansę. Zaczęłam pracować jako specjalista handlowiec - obsługa biura sprzedaży. Następna szkoła życia. Poznałam kolejny program magazynowy, zajmowałam się księgowością, magazynem, zamówieniami, kontaktem z klientem. Z każdej firmy otrzymałam referencje i opinie ( czyli wydawało by się że mam się czym pochwalić ). Niestety pracodawca zaczął zwalniać z przyczyn ekonomicznych. Zostałam bez pracy. Pojechałam do pośredniaka się zarejestrować i szok. zostałam zaszufladkowana jako sprzątaczka. Do niczego więcej się nie nadaję. Dopada mnie rezygnacja której się strasznie boję. Zadaję sobie pytanie: po co ci były kursy szkolenia i kiego tak późno poszłaś do szkoły ( mam straszny kompleks na tym punkcie )? Myślę ze nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, ale nie umiem sobie z tym poradzić. Sprzątaczka też zawód i wcale się nie wstydzę że nią bylam, ale nie umiem sobie poradzić z przyszłością bo kasują mnie za szkołę, a raczej jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aiaiiaiaiaia
olej to i szukaj pracy na wlasna reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateodivar
posredniak to dno wogóle na to nie patrz ja mam to srednie a oferuja prace która mozna wykonywac po podstawówce :( szukaj na własną reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co te jeki
a co, mieli cie zapisac jako alfe i omege? skoncz ta szkole i szukaj pracy sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankahanka
a ja mam szkole. wyzsze studia i tez nie ma dla mnie pracy bo nie mam doswiadczenia. no wiec tak zle i tak nie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, gdybym tak patrzyla na to co PUP mi zalatwi, bylabym dalej bez pracy, bo mi powiedziano wprost, ze mam swietne CV, doskonale LM, a moge sobie zostac telemarketerem, bo pracy dla mnie i tak nie ma. A ja znalazlam, z pensja troszke powyzej sredniej krajowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbi
www.pracuj.pl www.info-praca.pl www.gazetapraca.pl itepe, itede Nie przejmuj się pośredniakiem, weź sprawy w swoje ręce. Jak napiszesz dobry list motywacyjny, przedstawisz referencje, to masz szansę coś znaleźć :) Podziwiam takie osoby, jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbi
Nie wiem czemu wyswietlilo sie w jednej linijce, mialo byc: www.pracuj.pl www.gazetapraca.pl www.info-praca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pracy szukam na własną rękę, CV i LM mam skonstruowane dość ciekawie. Od rana siedzę i przeglądam oferty pracy na większości portali, wysłałam już multum aplikacji i cisza. Może coś robię nie tak ? Może trzeba czegoś więcej ? A może mi się wydaje że LM mam dobre, już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak bo pracodawcy
wolą osobę bez szkoły ale z doświadczeniem niż po szkole bez doświadczenia. Mam znajomą która jest po podstawówce i całe życie pracuje jako księgowa w dużej firmie. Ostatnio chciała zmienić pracę i wysyłała cv i każdy do niej dzwonił i zapraszał na rozmowę ale później znajoma zmieniła zdanie bo miałaby za daleko do pracy więc nadal pracuje w tej firmie. Szukaj sama, wysyłaj Cv, pisz tam o doświadczeniach i kursach jakie zdobyłaś. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
No to współczuję...Masz spore doświadczenie,którym nie może pochwalić się nie jedna osoba z MGR-Ci w sumie zazwyczaj maja niewielkie doswiadczenie-jak nie,żadne bo koncząć studia zazwyczaj zaostają bez pracy........Niestety jesteś w takiem wieku(oczywiście z całym szacunkiem) że ciężko bedzie Ci znależć pracę-szkoda troche ,że nie patrzą się na Twoje doświadcznie-tylko wykształcenie-bo z drugiej strony ludziom po studiach czy ze średnim proponują prace jak już ktoś napisał,torą może wykonywać osoba po gimnazjum...Sama szukaj pracy jest masa stron w necie-i urzędu pracy stronka też przecież jest więc oferty możesz na bierząco śledzić.W urzedzie siedzą głupie babska,które myślą,że rozumy pozjadały.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×