Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani_sklepowa

ekspedientka w sklepie

Polecane posty

Gość wykidajło
Porozmawiaj z nimi tak na spokojnie że nie chciałabyś żeby nosiły bardzo obcisłych prześwitujących bluzeczek ani spodni przy których wystają majtki :) Powiedz że to one w tym momencie są wizytówką tego sklepu. Poszukaj w necie bo jest możliwość zamówienia koszulek z nadrukiem i tak jak pisały inne osoby zrób tak żeby to była nazwa firmy :) Żadnego wulgarnego makijażu tylko jakiś delikatny żeby nie rzucał się chamsko w oczy :) Zadbane dłonie ale niekoniecznie musi być lakier na paznokciach. No i najważniejsze nie mogą być nachalne. Na widoku dla klienta ale nie rzucająca się na niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strój służbowy jest dobrym pomysłem, ale tylko pod warunkiem, że wszystkie dziewczyny go zaakceptują. czyli pozwól im się wypowiedzieć jak chciałyby być ubrane. ja zwolniłam się z jednej pracy, w której otrzymałam firmowy strój: koszulka bawełniana w kolorze wściekłego różu o takiej długości, że przy schylaniu pół pleców miałam na wierzchu! jestem szczupła, ale nie lubię ubrań, które odsłaniają mi brzuch... to średnio eleganckie... wszystkie ekspedientki były niezadowolone z tych koszulek, a jakby zapytać się nas o zdanie to na pewno zaproponowałybyśmy coś normalnego (np.czarny t-shirt z logo firmy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 2222
i jak rozwiązała pani problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naćpana ketonalem
Ty durna babo! jeżeli zatrudnia sie pracownika to patrzy się na jego wykształcenie i doświadczenie a nie na to czy jest zamożny! Nie dziwie się że dziewczyn w Twoim sklepie nie stać na modne ubrania skoro płacisz im po 900 zł na ręke. Odlicz sobie opłaty jakie ponoszą w domu to jak z tych pieniędzy mogą się pięknie ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naćpana ketonalem
pracodawcy tacy jak ty są pojebani płacą grosze i jeszcze wymagają, żeby ubierać się w niewiadomo jakie modne drogie ubrania dajcie wreszcie porządne wypłaty wyzyskiwacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naćpana ketonalem
Elegancja kosztuje daj im wreszcie podwyżki hieno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny
Tutaj macie racje,najlepiej jest jeśli w sklepie z bielizna lub odzieżą obowiązywały stroje służbowe. Ale tylko wtedy jeśli ten strój będzie składał siew całości z danej marki którą reprezentujemy jak jej pracownik. Najlepiej po prostu dac takie uniformy od góry każdemu pracownikowi. Raz że swiadczy to o wizerunku firmy dla klientów,a dwa że polepsza relacje między pracownikami a firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj nowy temat | Szukaj
takie stroje powinny eksponowac piersi ekspedientki, miło jeśli odsłonią wewnętrzne części ud, tak pod sam srom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIL
Pani napisala na poczatku ze dziewczyna sie przyklada do pracy ja mam taka szefowa zawsze ma zly nastroj patrzy z byka na czlowieka az w piety idzie a ja tez jestem z tych NIEPRZEBOJOWYCH a niechby szefowa sie usmiechnela powiedziala cos milego to by caly dzien byl mily i by sie lepiej pracowalo mi szefowa powiedzisla ze jak mi nirpasuje to sa na moje miejsce inni. Sprzedawca chocby sie staral nie przeskoczy bo jak szefowa sie wyzywa to czlowiek nie ma sily na nic MOTYWUJ SWOJE PRACOWNICE A TY TYLKO WAD SZUKASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Pracapl
Znasz kogoś kto wprost idealnie nadaje się na stanowisko sprzedawcy? Poleć jego kandydaturę do wybranej oferty na Praca.pl i zyskaj 1000 zł! Sprawdź jak to zrobić na http://www.praca.pl/rekomendacje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×