Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperacjaa

wymagane doswiadczenie wszedzie a ja nie mam, co robic?

Polecane posty

Gość desperacjaa

przespac sie z kims by zdobyc prace? skoczyc z mostu? juz lekka frustracja mnie ogarnia, jestem entuzjastycznie nastawiona, uczciwa, pracowita tylko kurfa, nie mam doswiadczenia ani znajomosci :O :O co z tego sie szybko i chetnie ucze, bylabym lepsza inwestycja dla pracodawcy niz ktos doswiadczony ale juz zblazowany i oszukujacy czesto... :O wysylam te cv i prawie wcale nie ma odpowiedzi... czy komus z was udalo sie zdobyc prace bez znajomosci i doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam ta sama sytuacje szukam pracy jako recepcjonistka we wroclawiu i poznaniu ale narazie nikt sie nie odezwal ah, przepraszam odezwala sie jedna pani z wroclawia ale chciala mnie na rozmowe kwalifikacyjna przy czym zaznaczyla ze szuka kogos od 1maja, dla mnie to za wczesnie bo jestem zagranica a tak to cisza..... praca recepcjonistki nie jest az tak skomplikowana, ze wiekszosc hoteli wymaga 2 czy 3letniego doswiadczenia powoli sie zaczynam zalamywac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacjaa
no nie, 2 lata doswiadczenia w pracy recepcjonistki, to jeszcze lepiej niz u mnie :O :O ja szukam pracy jako przedstawiciel handlowy/ medyczny na lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelno jest ofert do pracy w charakterze przedstawiciela ale co z tego skoro jest tak ze i tak nikt nas nie zaprosi:P a nie masz mozliwosci wyemigrowac do innego miasta? ja jestem z koszalina ale pracy szukam w wiekszym miescie bo u mnie to nie ma szans mieszkam nad morzem, i pewnie bym cos znalazla ale co z tego skoro ja chce zjechac do polski w polowie lipca, a wtedy to bedzie za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacjaa
niby pelno, ale to tylko tak wyglada zdobyc prace w dobrej firmie jest bardzo ciezko, nawet w kiepskiej firmie z ktorej kazdy doswiadczony ph ucieka nie jest latwo... tutaj mnostwo pracy jest dzieki znajomosciom nie chce wyjezdzac, to zdecydowanie odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jezeli nie mozesz dostac tej pracy to moze poszukaj gdzie indziej? wiem ze to nie jest rozwiazanie na dluzsza mete ale nie wiem czy gorzej jest siedziec w domu:( ja jezeli nigdzie nie znajde nic to bede po sklepach szukac a w miedzyczasie rozgladac sie za recepcjonistka innego wyjscia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacjaa
widzisz, ja juz pracowalam w takiej pracy "tylko na chwile bo nic lepszego nie ma" i powiedzialam sobie ze nigdy wiecej chocbym miala sie zadluzyc nie wiadomo jak :P :P to wcale nie ejst takie super bo - stres ze nie zdolasz sobie zorganizowac wolnego na rozmowy kwalifikacyjne -wracasz z pracy padnieta i juz nie masz sily na szukanie efektywne -w takiej pracy mozesz utknac na lata, boisz sie ja rzucic bo jakas to jednak praca jest a czas plynie do cv nic sie nie da porzadnego wpisac.. -masz mniej czasu na poszukiwanie, zdecydowanie jak to mowia "zesraj sie a nie daj sie" chyba zaczne to sobie powtarzac jako mantre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie masz racje, ale ja mam taka sytuacje ze bede musiala nie wracam do rodzicow bo rodzice zagranica, a dwa ze do zupelnie obcego miasta mam tam znajomych ale znajomi mi na chleb nie dadza mam odlozone pieniadze ale postanowilam je najpierw na konto wplacic, wiec w sumie i tak narazie z nich pozytku nie bede miec, a bedzie to dodatkowa mobilizacja zeby znalezc prace dzien w dzien sprawdzam portale dla ludzi szukajacych pracy ale idzie sie zalamac nie wiem czy pracodawcow odstrasza to ze jestem zagranica? ale co to za glupi powod w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacjaa
no tak, to inna sytuacja bo ja nie mam pracy od niemal 4 miesiecy (ale szukam niby 3 bo chora bylam i nie szlo nawet myslec nad cv) i co prawda oszczednosci sie skonczyly ale pozyczam od matki forse, dennie sie czuje, rozumiesz, dorosla baba i od matki musi pozyczac, malo na dodatek i ledwo zyje ale za to mam czas na szukanie pracy mysle ze faktycznie niektorych pracodawcow moze odstraszyc to, ze jestes za granica, np pomysla sobie ze co z rozmowa? jak zdolasz przyjechac i jak szybko zaczac prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie szukam pracy w hotelach wysylajac cv z zapytaniem o mozliwe wakaty wszedzie podkreslam ze wracam tego i tego a rozmowa, napisza mi ze np 16 w srode, to bukuje samolot i lece, nie widze innego wyjscia, bo narazie jeszcze tutaj pracuje, a nie zwolnie sie i nie bede siedziec w domu bez pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperacjaa
aha, no to skoro tak to faktycznie nie powinien to byc az taki duzy problem, ale tak to jest z pracodawcami niestety, czasem nie mozna ich zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglabym wczesniej wrocic i znalezc cos nad morzem na okres wakacji ale w polsce tyle nie zarobie co tutaj podczas 3miesiecy wiec mi sie to nie oplaca druga sprawa, skoncze pracowac we wrzesniu i chcialabym w pazdzierniku na studia zaoczne w poznaniu albo we wroclawiu, czyli w sumie mam miesiac na znalezienie tam pracy z 3 miesiecznym doswiadczeniem:P to ja wole teraz na spokojnie cos znalezc, i od razu sie tam przeniesc niz pozniej na szybko zalatwic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×