Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość unhappy-selena

POMOCY moja twarz jest POPARZONA!!!:(

Polecane posty

Gość unhappy-selena

Witam :( ...Ma bielactwo,duże plamy na boku biegnace od pachy prawie do biodra i na oczach.Kiedyś chodziłam na naświetlania recz zrezygnowałam,ponieważ byłam tak opalona,że wygłądałam jak krowa brązowo-blado-śnieżna.Teraz znów powróciłam do naświelań lampami u "dermatologa",tznok. października.Naświetlałam się czasem z przerwami(czasem przyjść nie mogłam)efekt: parę małych plamek pigmentu na oromnych plamach.Byłam już parę razy poparzona(stawałam za blisko) lecz to co się teraz zdarzyło przesło moje najśmielsze oczewkiwania!!! Naświetlam się do 5-6 minut na jeden bok,czyli dwa razy pod rząd.Głupia,zapomniałam,i naświetlałam twarz 10 minut,bez okularow itp. Jest juz drugi dzien od tej tragedii i moja twarz i boki sa strasznieee popalone...Moja twarz jest czerwona jak burak,STRASZNIE czerwona,do tego wyskoczyly mi małe bąble/bąbelki na twarzy (bokach tez) ;( ;( ;( BŁAGAM O POMOC............Co robić???????Cy nie zostaną po bąbelkach blizny??Wycisnąć je??Jest w nich płyn...W jakim czasie znikną te z twarzy? Mama kupiła mi maść chłodzącą,do tego msmaruję się grubo nivea,jogurtem...I nie stać mnie na żade specfiki za 20 zł... POMOCYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×