Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sinead

Jak wam sie podobaja te meble?

Polecane posty

Gość Co Wy gadacie????????//
Ja mam prawie wszędzie w domu ciemne meble, w salonie, sypialni, kuchni, gabinecie i nie latam codziennie ze ścierkom :o Nie wiem gdzie wam sie tyle kurzu zbiera. Ja jak przejadę raz w tygodniu ścierką to jest dobrze. W ogole nie łapie sie na nie kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga fatal
Mam troche czarnych, nie blyszczacych mebli i bardzo je lubie.Wygladaja swietnie,kurz maz wyciera raz w tygodniu i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsdxcwsxdqwdsqwds
przecież kolekcja VENTI o które pyta autorka są JASNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagam_2013
Ja polecam zajrzeć na tą stronkę www.babybest.eu Świetne meble dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuram
Ja mam meble ze Studia Prostych Form. Prezentują się naprawdę dobrze i spełniają moje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki jakoś napisałam nie zrozumiale :d czy wszyscy wszystko zrozumieli?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też znam ta stronke baby best... ale powiem że chciałabym je najpier zobaczyć na żywo:) wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i mogę też polecic coś z aghaty meble.. tam też maja całkiem fajne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te? za ciemne faktycznie i jeśli będę zmieniać w dużym pokoju meble, to na coś takiego : http://www.kelman.pl/info24948,mebloscianka-monsun-system-a.html ;) na pewni nie będę chciała kupować meblościanki, która zajmuje pół pokoju ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harden
Też uważam, że Studio Prostych Form to dobry wybór. W końcu mają naprawdę fajne produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdef
Zgadzam się z przedmówcami. Studio Prostych Form to bardzo dobry wybór dla każdego kto szuka tanich produktów meblowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
dwa slowa - SA RTRASZNE!- nakocilo sie tego szajsu pelno i nikt tego nie kupuje, a jeszcze w dodatku w ciemnym kolorze to juz szok, sztres i jak w piwnicy !!! - mieszkam w niem. i nie widzialam nigdy aby ktos takie meble mial w domu, nooo moze do piwnicy by sie nadawaly- takie prostokaty z polkami albo szufladami - i co w tym do podobania sie ?- mi jeden gosc w niem. pokazal mebel - heeeeeeh! - sa gusta i gusciki jak wszedzie, ale pomysl spodobal mi sie, wiecie co zrobil ? - na najwiekszej scianie w pokoju umiescil mebel- szafka nie wysoka a podluzna a nad nia lustro tak samo dlugie w zlotych ramach, szafka oryginalna "rokoko" i ... tu szok ! - bo pomalowana czerwonym metalikiem do aut, ale tego nie da sie opisac, to trzeba ZOBACZYC, jasne ze nie dla kazdego, tak jak ja- nienawidze tych czworokatnych mebli z polkami bo dla mnie jak juz cos miec w pokoju to przynajmniej w ladnym ksztalcie, a prostokatny regal- dla mnie nadaje sie - ale tylko do piwnicy na sloiki i kartoflr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QQrÓQQ
....co za beznadziejnie syficzny temat ....na te meble można tylko naŻygać i wysrać i iść iść aż tej gŁÓÓÓpoty nie stanie wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminka82
lubię ciekawą stylistykę mebli, lubię meble Szynaka i AEK, te dwie firmy prezentują bardzo nowoczesną ofertę. Od Szynaki mam sofę narożną, z kolei AEK mam dwa fotele i sofę 3-osobową. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitafe
bardzo fajne ja mam podobne z Wejnerta zobacz sama: www.wejnert.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
Ja wole bardziej klasyczne meble, coś takiego jak tutaj http://www.brw.com.pl/mebloscianki/ te typowo nowoczesne jakoś do mnie nie trafiają. Wydają mi się takie chłodne. Meble powinny nadawać wnętrzu tego czegoś , tak aby chciało się tam spędzać czas a nie uciekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Gryz
A co sądzicie o meblach z fotele.com? Podobają się? Piszą, że wykonane są ze skóry ciekawa jestem czy to prawda. Mi się podoba ten czerwony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzątaczka1
To,co każdy tu pisze to same bzdury. To, że brudu nie widać, nie oznacza, że go nie ma. Taki sam brud i kurz zbiera się na ciemnych meblach, jak na jasnych. Te ciemne trzeba wycierać i te jasne też. Człowiek też może wykąpać się raz w tygodniu, przecież własnego smrodu nie czuć, więc po co moczyć się częściej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja coraz poważniej zastanawiam się nad zakupem mebli tapicerowanych z http://ikomeble.pl/ . Bardzo spodobały mi się ich propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×