Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz mam normalnie dosc tego

Co po liceum bez matury? ;/

Polecane posty

Gość juz mam normalnie dosc tego

Cześć. Jestem po liceum niestety bez matury, nie ważne dlaczego, długa historia, ale mogłam ją spokojnie zdać z dobrymi wynikami.. nie ważne, nie o tym chciałam. Myślę podjąć się jakiejś pracy tylko że po liceum mam całe gie. Ani zawodu, ani jakiegoś doświadczenia. Dodam, że zaniedługo chyba zapiszę się na kurs języka angielskiego na poziomie zaawansowanym bo napewno mi się to przyda. Tylko gdzie ja pójdę do pracy po LO ;/ żal. Napiszcie coś, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie opcji masz sporo
Myślę, że na pracę w jakimś sklepie np. osiedlowym, czy na produkcji spokojnie możesz liczyć, tam raczej nie jest warunkiem posiadanie matury. A bez matury możesz zacząć jakieś studium czy kurs, np. kosmetyka, fryzjerstwo czy co tam Cię interesuje, jednocześnie przygotowując się do drugiego podejścia do egzaminu maturalnego, by go ostatecznie jednak zdać. Tylko się nie załamuj, bo w sumie nie ma czym. A co się odwlecze, to nie uciecze i za rok z maturką jeszcze zaczniesz studia. ;) Potraktuj to jak małe potknięcie, z którego wyciągniesz wnioski, a nie dramat życiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie opcji masz sporo
Studium to inaczej właśnie szkoła policealna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×