Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonka ktora kocha mezusia

Co zrobic na uroczysta kolacje na II rocznice slubu?

Polecane posty

Gość gedoline
nie mogłabym kroić czosnku ze świadomością, że mam w ręku skalpel :) kaciaa masz świetne przepisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa, milas mi podac wiecj przepisow w poniedzialek:) tak obiecalas :) Moj Maz czytal te przepisy ktore mi podalas i bardzo mu sie podobaly. Za 3 tyg nasza rocznica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie zapomnialam prxepraszam mam mnostwo spraw na lebku wluchaj wejdz na topik co na grilla. Tam jest przepis na sos z gorgonzola i na marynate na poledwiczki wieprzowe :) zamarynuj te poledwiczki w tej marynacie przynajmnij 24 godziny usmaz na oleju. polej sosem z gorgonzoli ;) do tego albo frytki albo ja preferuje ziemniaczki odsmazone na patelni na rumiano z ziolami. Do tego salatka z porow ze smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaladna
A po co się tak starasz kobieto? On tego nie doceni i za parę lat i tak cie zdradzi. Jeżeli już tego nie zrobił.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym na deser np nalesniki z brzoskiwiniami ;) nalesniki jak zrobic zapewne wiesz ;) do tego bedziesz potrzebowala brzoskwinie dobry slodki ser bialy oraz budyn waniliowy. jesli lubisz bo ja prepadam mozesz tez dac troche cynamonu ;) ser mieszasz z drobno pokrojonymi brzoskwiniam dajesz troszke cukru waniliowego i jesli masz ochote cynamon :)mozesz tez dodac troszke araku np migdalowego ;) ale kropelke. ugotowany budyn laczysz z ta masa ;) i taka ciepla mase dajesz na nalesniki ktore skladasz w tak zwana koperte. Na wierzch jeszcze dajesz pokrojone w cienkie plasterki brzoskwinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeali bedziesz przygotowywala jakies mieso nie zapomnij o odrobinie lubczyku ;) jesli lubicie owoce morza tzw frutti di mare to ostrygi sa doskonalym afrodyzjakiem ponoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALATKA DLA ZAKOCHsalatka rzodkiewka jajka papryka obojetnie w jakim kolorze ;) pomidor wedlina sol pieprz,majonez papryka ostra i slodka bagietka lub chleb tostowy i maslo czosnkowe ( przepis na to maslo jest na topiku co na grilla ;) i teraz tak ;) salatke delikatnie rozszarpujesz i ukladasz na misce rzodkiewke kroisz w plasterki papryke w paski ugotowane wczesniej jaja na twardo rowniez kroisz w plasterki przpyprawiasz sola i pieprzem. Mieszasz slodka i ostra papryke i zapiekasz na odrobinie tluszczu ;)potem kroisz w cienkie paski na wierzchu dekorujes majonzem :) z chleba wytnij serca i zapiecz w opiekaczu ukladaj warstwami w kolejnosci jakiej napisalam smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44487
ewa 33 i jej teksty:o myśli, że wszyscy mężowie są tacy jak ten co ją rzucił:o massakra. uwierz ewa nie wszystkim facetom wystarczy piwo i pizza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa, dzieki 👄 jestes kochana :) masz super przepisy, naprawde. Czesto przegladam net w ich poszukiwaniu a tu w jednym miejscu znalazlam tyle fajnych pomyslow. Gdybys zakladala na jakims portalu kulinarnym swoj profil to od razu wyslylaj mi maila. Koniecznie!!! Niedlugo bede robic roczek dla synka i bede podawac tylko Twoje potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego co ktos napisal wyzej ze Maz i tak mnie zdradzi... co coz... po co mam myslec ze za rok zlamie reke, co ma byc to bedzie. W naszym malzenstwie jak na razie jest wszytsko jak najbardziej Ok Bardzo sie kochamy i wspieramy i nie mam powodow zeby byc dla Meza niedobra. Kocham Go i dlatego tak bardzo o Niego dbam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja się zawszę boję robić takie kolacje, strach przed tym ze coś przyrządzę nie tak. Chyba wolę chodzić do restauracji by uczcić takie okazje. Myślę, że na taki wieczór dobre są jedzeniowe afrodyzjaki jakieś owoce morza. Ja ostatnio jadłam na wyjątkowym wyjście w jednym z krakowskich lokali Le scandale przepyszne mule w sosie czosnkowo - śmietankowym z dodatkiem wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×