Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam, mam zamiar otworzyc wlasna działalnosc dotyczaca wynajmu limuzyny. Firma bedzie jedno osobowa z jednym samochodem na poczatek. Moje pytanie jest nastepujace: Jak wyglada od strony formalnej zalozenie takiej dzialalnosci i jak jest z licencja na przewoz osob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowego, przyszłego przedsiębiorcę:) Nie będę może po kolei pisał, gdzie się udać, co wybrać, ile płacić tylko możesz odwiedzić stronę, którą mam w swojej stopce 'jak otworzyć firmę'. I przeczytaj sobie po kolei każdą zakładkę, a wiele się dowiesz: - które urzędy trzeba odwiedzić - jaki podatek wybrać - jakie szkolenia zrobić - co ile kosztuje - czy potrzebna kasa fiskalna i w jakim wypadku - co można wrzucić w koszty firmy - jak się rozliczać z US - sanepid - jak przystosować lokal (o ile będzie taka potrzeba) - przepisy BHP Myślę, że znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz. A jeśli czegos zabraknie to pisz śmiało, jakie masz pytania. Ja osobiście mogę pomóc w otwieraniu sklepu ogólnospożywczego Natomiast, jeśli chodzi o wynajem samochodu to po zakupie samochodu, wydaje mi się, że dodatkowo będziesz musiał jedynie zrobić licencję na przewóz osób. Oczywiście mógłbyś zatrudnić kogoś z taką licencją, ale jeśli to ma być jednoosobowa firma to niestety sam musisz zrobić taką licencję i myślę, że to powinno wystarczyć. A później tylko szukać nowożeńców i klas maturalnych przed studniówką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccekk445
Jeśli szukacie odpowiedniej firmy z zakresu wynajem limuzyn na swoją okazję to polecam firmę http://limuzynwynajem.pl mają niesamowite samochody które można wypożyczyć od zaraz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli nie chcecie sie zawiezc kilka dni przed slubem omijajcie szerokim lukiem limuzynyxxl w Warszawie, podpisali umowe z inna para na ten sam samochod i ten sam dzien, mimo, ze my mielismy podpisana rok wczesniej, a tamta para pozniej i to my jestesmy pokrzywdzeni i w dniu slubu nie mamy czym jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną firmą wynajmującą limuzyny jest dyniewicz.pl, można się zainspirować, pogadać z pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanygość
Witam. Zawsze marzyłem o tym, aby pod piękny, gotycki klasztor w którym miał odbyć się ślub, podwiozła nas wspaniała i nowoczesna biała limuzyna. Chciałem, aby tego dnia, moja narzeczona poczuła się jak prawdziwa królowa. Nie zawiodłem się na firmie http://www.laetari.pl/wynajecie-limuzyn-slubnych-w-warszawie/ na prawdę zawodowcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×