Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość u mnie bezzz zmiannn

Jestem bardzoo załamana

Polecane posty

Gość u mnie bezzz zmiannn
Ja wierze bo mam bardzo podobna sytuacje. Nie moge sie oprzec wrazeniu ze to panie z hr decyduja o moim losie. Gdzie nie pojde na rozmowe to natkne sie na takie, ktore gardza mna juz samym spojrzeniem. Raz bylam na rozmowie w prestizowej firmie, rozmowa z szefowa. Juz w poczekalni szefowa z ktora mialam rozmowe mnie oblukala, pozniej zaczela sie smiac ze wspolpracownicami. Ona babeczka po 40stce ale widac ze odczula presje, mlodszej i piekniejszej. Podczas rozmowy kilka razy mnie wysmiala. I powiem szczerze tak jest wszedzie gdzie rekrutuja Panie. Z Panami jest lepiej. Nie wiem moze to tylko moje doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiiiii
też się dziwię ze nie możesz znaleśc??? a pracowałaś w trakcje studiów? ważne żeby mieć staż nawet 2 w ciągu studiów nie roznoszenie ulotek ale staż zwizany z tym co studiujesz? później idzie gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w trakcie studiów miałam staż w elektrociepłowni, oraz pracowałam w firmie zajmującej się budową dróg w Polsce przy tłumaczeniu i przygotowywaniu dokumentacji do przetargów, przedostatni rok studiów pracowałam od wakacji do sesji w styczniu jako kelnerka w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Skorbolamit
Nie ma sie co łamać , trzeba dalej szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×