Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarwitta

Zdanie na temat koksów

Polecane posty

Gość jarwitta

Jakie macie zdanie na temat karków, sterydów i innych podobnych wytworów? Są atrakcyjni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poświąteczna nl
Napakowani do bólu?Dla mnie beznadzieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolinkka
napewno lepsi niz chude szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka karków
W 99% przypadków napakowani faceci to troglodyci, przykre, ale prawdziwe :( Jak się już taki mongoł odezwie to jedna wielka żenada ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bywalczyni dyskotek
Na dyskotekach pełno takich prymitywów jest, jak idzie taki korytarzem do ręce rozkłada na boki jak by miał wrzody pod pachami, lezie taki na całą szerokość jaki on to nie jest wielki, co za psychole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale są kiepscy
na solo, nie to cardio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongoł z siłowni
ciepać lubia koks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam jednego
inteligentnego koksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwartetowy jan
tak? :) do ilu umie liczyć ten inteligentny koks? do 10 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwartetowy jan
tak? :) do ilu umie liczyć ten inteligentny koks? do 10 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam jednego
no zdziwiłabys się. 3 liceum średnia 5.1. Miałaś lepszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333333333333
pffff. bzdura. 5.1 w liceum to wiesz. jedno liceum drugiemu nie równe. w jednym najlepszy ma 3,0 a w drugim kretyn 5.1. wiec taki argument to se w dupe wsadź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna....
chyba strasznie was wkurza, że jakiś koks może być mądrzejszy od was hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333333333333
Nie ma mądrych koksów :) Mózgi i jaja im się kurczą od brania sterydów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojebalo was z tymi koksami. Znam kilku i są to wporzo goście. Dla mnie ideal sylwetki, to nie za duzo, nie za malo, czyli wprost proporcjonalnie masa ciała do wzrostu (-100cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33333333333333
KSW jesteś prymitywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 33333333333333 Nie większym od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryś _Monroł
Koksy, szyici, gumbasy nawaleni sterydami, tak naprawdę chcę wodą w mięśniach, którą wiążą sterydy z białkiem przykryć swe kobiece ego. Im większy koks tym większa w środku tchórzliwa dupa do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum wszyscy sa madrzy, bo kazdy jest tu anonimowy, a w towarzystwie, taki jeden z drugim, gdy jest wsrod was koks, to sie nawet półslowkiem nei odezwie. Są to ludzie ambitni, jakos musieli dojsc do takiej sylwetki, wbrew pozorom, oni do glupich nie nalezą. Fakt, zachowują siue czasami, jak czubki, ze im wszystko wolno, bo tak wygladaja, ale jednym uchem sie wpuszcza, drugim wypuszcza, albo sie zjebie takiego, to wraca do normy. Procz wygladem i czasami przesadnej pewnosci siebie, to od spoleczenstwa nie odstaja niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciezka praca
moze pudzian ma mase miesniowa wypracowana ciezka praca, ale typowe karki to nie czyste miesnie, a flaki napompowane woda wyrobione na sterydach. duza prawdziwa, czysta, gesta masa miesniowa to lata pracy na silowni, lat odpowiedniej diety, suplemntajci, zaparacia, czasem i pewnego wspomagania sterydami, natomiast karki wszystko maja zrobione na koksie i wygladaja jak prosiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sterydy maja za zadanie zwiekszenie masy miesniowej, ale bez ciezkiej pracy i lat treningu, to bedziesz wygladal wlasnie jak prosiak. Takze, prosiak, nie moze byc kulturystą. Jedno wyklucza drugie. Każdy przyszly koks ma cel. Cele te zazwyczaj osiągnac mozna , poprzez systematyczne i przemyslane treningi , polaczone z odpowiednio zbilansowana dieta jak i rozne techniki psychologiczne. Ludzie chcacy osiągnac wiecej i szybciej siegaja po sterydy profesjonalny sport czy kulturystyka wyczynowa jest bez nich jak „muzyka bez instrumentów Wymagaja tego nie tylko sponsorzy ale i cała presja otoczenia zwracająca uwage tylko na doskonale sylwetki mozliwe do uzyskania jedynie drastyczna ilościa sterydow wzmozona ciekza praca na silowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ciezka praca
kark z dyskoteki to nie kulturysta. jak ktos ma 20 lat a jest wielki jak pudzian to wiadomo, ze jest prosiakiem napompowanym woda, co lecial tylko na sterydach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawaser
hehe a chłopaki od syntholu? :) trzeba jeszcze brać pod uwagę co się wali,steryd sterydowi nierówny, pamiętam jak śmialiśmy się z mety z Reaktora haha, potem się zmądrzało i poszło w kondycję, sporty walki, siłownia uzupełniająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorian yates
A ja mięśnie super mam, pakuję dwa razy dziennie, zajadam odżywki i laski na mnie lecą, bo jestem super umięśniony :) I wszystko mi wolno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×