Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bilka_1414

Szukam Pracy ( Daj tutaj swoje ogłosznie )

Polecane posty

Gość bilka_1414

Jestem studentką I roku Finansów i Rachunkowości. Mam doświadczenie jako hostessa oraz pomoc księgowa. Mieszkam koło Komorowa / Pruszkowa. Chętnie podejmę pracę od poniedziałku do piątku.. Dodatkowe umiejętności -bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office -bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows -pracowita -punktualna -szybko się uczę - język angielski średniozaawansowany Mogę pracować jako: pracownik biurowy, recepcjonistka, sprzedawca, pomoc księgowa, opiekunka itp. Wszystkie miejscowości gdzie dojeżdża kolejka WKD są brane przeze mnie pod uwagę czyli: Grodzisk Mazowiecki, Podkowa leśna, Otrębusy, Kanie, Nowa Wieś, Komorów, Pruszków, Tworki, Malichy, Reguły, Michałowice, Opacz, Warszawa Salomea, Warszawa Raków, Warszawa Reduta, Warszawa Zachodni, Warszawa Ochota, Warszawa Centrum. Interesują mnie także centra handlowe: Reduta , Blue City , Złote Tarasy Oferty proszę przesyłać na mail: bilka_14@tlen.pl W odpowiedzi na ciekawe propozycję wyślę CV. Dziękuję z góry za oferty pracy jako konsultantka, intymna asystentka, fotomodelka oraz jako pracownik firmy typu call center, a także doradca finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilka_1414
błąd w tytule :P przypadkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilka_1414
nie ma to jak podszywanie się pod kogoś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że założenie profilu załatwi sprawę głupich dzieci co podszywają się pod ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prace dam
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi naszej firmy. Dobrze płatne.Więcej pod adresem anula02084@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttaaa
Zapraszam do współpracy z firmą FM GROUP POLSKA ,producentem wysokiej jakości trwałych perfum Do wyboru wiele znanych i lubianych zapachów, oraz ponad 80 innych produktów .Produkty kolorowe do makijażu oczu, ust i policzków oraz mineralne pudry i fluidy ,produkty FOR HOME dla Ciebie dla Twojego domu środki czystości. Zysk na produkcie 40% (ponad 10 zł). Żadnego miesięcznego obowiązku zamawiania .Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum ,katalogami co z łatwością pozwoli zbierać zamówienia .Dodatkowo dla osób chcących budować własne grupy sprzedażowe-rewelacyjny plan marketingowy pozwoli zarabiać Tobie w krótkim czasie konkretne pieniądze kontakt anettee_sz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM odpada
ludzie przestancie szukac naiwnych na kazdym topicu! MLM to nie praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttaaa
a coś na ten temat wiesz ?? ze tak mówisz to jest dodatkowa praca a nie coś na stałe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM odpada
wyobraz sobie ze wiem, robialm jako konsultantka AVONU a i do AMWEYA mnie chccieli zwerbowac,. Szukaj naiwnych gdzie indziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttaaa
no to masz naprawdę pecha bo to nie avon ani oriflame to zupełnie co innego ja nie robisz prawie nic zarabiam 400 zł dla siebie :) i co to co avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhm,,,...
taa, 400 zeta niezla kasa! akurat sie mozna z niej utrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na studiach miałam pracę w eniro, wtedy chyba była chyba Panorama Firn tylko. Atmosfera w pracy była spoko, piszesz, że nie chcesz w call-center pracować, tutaj możesz pracować jako specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej, gdzie podstawą są z tego co pamiętam kontakty face-to-face. Więc tam dzwonienia takiego klasycznego nie ma. Polecam wejść na taki nowy blog, co go założyli i najwyżej obczaić jak tam jest www.eniro.praca.pl/blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×