Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymon0305

szukam i szukam

Polecane posty

witam, Szymon 30 l, zonaty, przystojny, 188 cm, 97 kg, dobrze zbudowany szukajacy milej kobiety z ktora mozna powymieniac maile, sms a co z tego wyjdzie to sie okaze Inny smak, zapach, odskocznia od codziennosci to jest to czego szukam Szukam kobiety najlepiej z Wielkopolski, choc odległość nie jest problemem Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Kobiety w jakim wieku szukasz ? Napisz coś więcej..., masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Napisz więcej o sobie, masz dzieci? Kobiety w jakim wieku szukasz ? Preferujesz blondynki,brunetki,rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Usterki na kafe ?! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Właśnie co z żoną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Szymon a co z żoną/waszym małżeństwem jest nie tak,że szukasz odskoczni? Czego właściwie szukasz ? Znajomości? Przyjaźni ? Seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy juz ze soba dziesiec lat, przychodzi taki okres ze hormony szaleja i jest ochota na inna kobiete, nie ukrywam ze sex jest istotny w takowej znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli żona już Ci się znudziła a nie lepiej robić wszystko żeby seks z żoną był rewelacyjny?? może powinieneś coś zmienić w swojej sypialni żeby nie wiało nudą a nie szukać kogoś na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Szukasz kobiety w wieku 30-40 lat ? Dlaczego nie młodszej ? Mógłbyś pobawić się w sponsora :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabliczko uwierz mi robie naprawde dużo w tej kwesti,ale niestety moja zona chcialaby sie kochac ale tylko raz w tyg, bo to jej wystarcza, dla mnie to zdecydowanie za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może z nią porozmawiaj? Jeżeli powiesz, jakie masz potrzeby, może wspólnie jakoś rozwiązecie problem. Szukanie kogoś na boku to chyba najgorsze rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico jak jej raz w tyg. wystarczy to wątpię żeby jej się chciało częściej po prostu nie dopasowali się pod tym względem musi poczekać aż minie jej 30stka wtedy na pewno będzie chciała częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro było ok przez tyle lat, to chyba nie warto tego psuć jakimś romansem... Może jakby z nią pogadał szczerze, to ona zrozumie i spróbuje coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico zgadzam się z Tobą najlepiej w takim przypadku porozmawiać ale autor topiku pewnie już nabił sobie głowę jakimiś romansami pewnie w ich związek wkradła się rutyna i szuka nowych wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janet...
Mój mąż jest w takiej samej sytuacji jak Ty :-) Tylko,że ja nie mam na niego ochoty-on na mnie zawsze i wszędzie ;-) :D Ogólnie potrzebuję seksu ale często jest tak,że nasze problemy w małżeństwie przysłaniają mi często moją "ochotę". Tak w ogóle to są tygodnie,dni kiedy kochamy się kilka razy dziennie. A są dni,że mam ochotę ale jakoś nie na niego i wtedy dopiero chodzę wkurzona. :o Jestem zła jak jestem głodna lub jak nie ma seksu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×