Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubusiowa 87

powazny zyciowy problem;/

Polecane posty

witam, mam dosc duzy problem i wlasciwie nie wiem jak go juz rozwiacac... moze wy mi cos poradzicie... W skrocie- studiuje zaocznie i zajmuje sie dzieckiem Moje studia sa platne i zawsze oplacalam je ze stypendium socjalnego ktore mi przyznawano na uczelni bo z meza dochodow nie stac by nas bylo;/ wnioski o to stypendium sklada sie do 20 pazdziernika a mnie niestety z powodu nie oplacenia wakacyjnego skreslono 30 wrzesnia;/ niestety rozwiazywanie tej sytuacji trwalo tak dlugo ze przywrocono mnie dopiero w listopadzie a o stypendium juz nie bylo mowy;/ wiec niestety ale nie moglam placic czesnego i czekalam do marca zeby zlozyc nowy wniosek przy czym w styczniu znow mnie skreslono z powodu nie placenia czesnego;/ sytuacje rozwiazuje do teraz bo prosa o umozenie zostala odrzucona, zgodzono sie w koncu na rozlozenie na raty i tu znow problem z tym stypendium bo po prosbach zgodzili sie powolac jeszce raz komisje... zeby mi je przyznac, choc termin minol i byla juz szczesliwa ze wszystko sie wyjasnia a dzis zdzwonia do mnie z dziekanatu ze nie moga mnie przywrocic bo noe oddalam indeksu w kwietniu- natomias ja tego indeksu nie moglam w styczniu odebrac bo mnie skreslono z listy... egzaminy pisemne pozdawalam na krzywy ryj ale 3 ustne niestety nie bo mnie nie wpuszczono bez dokumentacji;/ powinnam w czerwcu konczyc te studia ale niestety jeszcze mnie nie przywrocili i mam nie zaliczone 3 przedmioty z powodow formalnych, poki ich nie zalicze to nie wpisza mnie na liste a zaliczyc nie moge bez indeksu;/ Nie mam juz sily nie wspomne ze zaleglosci to 5000 zl;/ ( z czego 2 tys za 2 reaktywacje) Mam wyjscie 1. dalej walczyc na co nie mam sily i wyczarowac skads 2,5 tys bo jak juz dostane to stypendium to bedzie lacznie 2,5 ty a zeleglosci to 5tys 2. przeniesc sie na inna uczelnie przy czym bede znow musiala zaczynac od 3 roku;/ Co wy byscie zrobili bo ja juz jestem zalamana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagnie
To moze zacznioj od pazdziernika od nowa ten rok, a teraz odpuscisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tak chyba zrobie bo juz mam dosci i nie mam kasy zeby im to wszystko pozaplacac;/ tylko szkoda mi tego wkuwania bo juz ten semestr tez zaczelam zaliczac;/ i troche glupio mi wszystkim sie tlumaczyc czemu nie koncze teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×