Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PanSlask

Poznam bardzo uległą Panią .....

Polecane posty

Witam .... Jaki ja jestem? Na pewno spokojny na co dzień, inteligentny, bezpruderyjny gentleman. Poza tym konkretny i stanowczy. Szacunek dla kobiety która na to zasługuje jest podstawą. Wiem kogo i czego szukam Jestem z natury wyjątkowo dominujący dlatego też kobieta z którą będę chciał być na całe życie musi być nie tylko uległą suką w łóżku ale i spragnioną oddania w życiu. Tak, w gruncie rzeczy chce stałego związku a w mniejszym stopniu spotkań dla tresury. Jak kocham to kocham i jestem wierny, ale zakocham się tylko w kobiecie naprawdę spragnionej oddania swojemu Panu. BDSM stosuję ale bez ostrych elementów aż do krwi. Nie lubię krnąbrności więc kobieta oddana która będzie chciała stworzyć ze mną związek musi być z natury uległa. Czego musisz się spodziewać? Całkowitego oddania w życiu - nie wolno Ci zrobić nic bez mojej wiedzy i pozwolenia - jednym słowem codzienna obroża. Poza tym musisz być uległą suką (jeśli na to zasłużysz) spełniającą wszystkie nawet najbardziej zboczone moje zachcianki seksualne. Wiązanie, bicie itp to tylko dodatek , głownie w formie kar za brak oddania psychicznego. Pamiętaj jestem dobrym ale wymagającym Panem i nie toleruję nieposłuszeństwa. Mam 26 lat ale niech Cię to nie zwiedzie. Przy dominującej naturze wiek ma mniejsze znaczenia. Ty musisz mieć nie więcej niż 32 lata. Jeśli interesuje Cię i jesteś gotowa na związek (przyjaźń) z takim Panem jak ja wystarczy napisać..... Pozdrawiam i czekam na Twoja odpowiedz M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×