Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PlERSlÓWKA

Jak długo bolą piersi w ciąży?

Polecane posty

Mnie bolą już 16 tydzień, tzn tylko brodawki. Ale tak, że nawet muśnięcie materiału mnie "rani". W poprzedniej ciąży natomiast nie bolały mnie wcale. Teraz czekam, aż przejdzie (lub nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obolala_1111
Jestem w 3 miesiacu, piersi bola mnie od samego poczecia tak mocno ze czasem mam ochote je odciac... Moze to taka kara za to ze nie mam zadnych mdlosci :P Mam nadzieje ze to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dopiero 5tc. To moja druga ciąża i nie pamiętam jak to u mnie było przy pierwszej. Teraz mnie bolą, że nie wolno ich dotykać. Są bardzo gorące. Mąż mówi, że można się od nich poparzyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudna kinte
Dnia ‎2010‎-‎05‎-‎25 o 12:53, Gość gryczka napisał:

Ok.30% ciąż kończy się poronieniem przed ukończeniem 1 trymestru (większość jeszcze przed pewnym stwierdzeniem, czy ciąża w ogóle była!), czyli ciąże donosi średnio 7 na 10 kobiet. Nie martw się na zapas i nie czytaj za dużo :-) Najlepsze co możesz zrobić, to nastawić się pozytywnie. Zamartwianie się na zapas i tak Cię nie uchroni, gdyby coś miało się stac (ODPUKAĆ!)

skład masz takie statystki po co piszesz takie rzeczy skoro to ni są żadne oficjalne dane. Nie słuchajcie dziewczyny ...ycznych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunta kinte
Dnia ‎2018‎-‎10‎-‎02 o 11:12, Gość gość napisał:

Ja mam dopiero 5tc. To moja druga ciąża i nie pamiętam jak to u mnie było przy pierwszej. Teraz mnie bolą, że nie wolno ich dotykać. Są bardzo gorące. Mąż mówi, że można się od nich poparzyć ;P

mam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

No troszkę bolą, polecam zajrzeć na stronę naturalnaplodnosc tam można się wiecej dowiedzieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka

Mi się wydaje, że to sprawa indywidualna, mnie bolały przy pierwszej ciąży cały czas, teraz się udało dzięki komputerowi cyklu Cyclotest MyWay zajść szybko w drugą ciąże i na razie nie bolą, ale to dopiero początek, zobaczę jak się rozwinie sytuacja:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×