Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confuseddddd

jak sie ubrac na rozmowe..........

Polecane posty

Gość confuseddddd

Dzis ide na rozmowe kwalifikacyjną i zastanawiam sie jak sie ubrac. Aplikje na stanowisko asystentki. Mam zamiar zalozyc eleganckie spodnie i mam do tego tez zakiet ale nie chce zakladac pod to białej bluzki bo chyba jakos tak za bardzo szkolnie bede wygladać. Mam taka ladna koszule ale ona jest troche taka dluzsza, jest w stonowanych kolorach ale chyba nie za bardzo pasuej do niej zakiet bo bedzie za bardzo wystawać (?). Wiec czy pasuje isc w samej koszuli??? Czy poszukac jakiejs bluzki pod zakiet? Wlosy mam dluzsze, planuje je zwiazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Kostiumik i najwyżej ta białą bluzeczkę. Na pewno nie zakładaj bluzki wystającej spod żakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała bluzka pod żakiet jest w porządku, ważne aby była dopasowana i wpuszczona w spodnie, koniecznie pasek(jeśli są to eleganckie spodnie od damskiego garnituru), ważne, aby nie wystawała dołem spod żakietu. Proponuję stonowane kolory: grafit, granat, czerń lub pionowy tenis. Inwencję możesz wykazać dodatkami. Pożycz od kogoś męski zegarek na bransolecie. Będzie ciekawym akcentem i podkreśli mocny charakter i odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspress
nie zakładaj nic.gdybym ja byl pracodawca i przyszłabys naga to bym cie od razu zatrudnil i pobawilbym sie z toba w lekarza i pielegniarke, albo w mame i tate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×